ODESZŁA DO PANA

Wczoraj 12.06.2019 odeszła do Pana
Teofila Sokolska mama Ewy Kuszelewicz,
Uroczystości pogrzebowe w sobotę 15.06.2019:
13.30 Wystawienie zwłok w kapilcy na Mariańskiej,
14.00 msza św w Konkatedrze i pochówek na cmentarzu na Poprzecznej

Otoczmy modlitwą zmarłą  Teofilę, Ewę oraz całą rodzinę.

WAKACYJNY DZIEŃ SKUPIENIA ZAPRASZAMY

Drodzy małżonkowie Domowego Kościoła

Kończymy już niebawem kolejny rok pracy, rok pełen wyzwań, posług i świadectw.

Rok w którym Bóg posyłał nas z niesieniem Dobrej Nowiny w różne zakątki naszej diecezji. W trakcie tych kilku miesięcy odbyło się osiem Niedzieli Świadectw, między innymi w Stawigudzie, Gryźlinach, Dźwierzutach, Pasymiu, Ostródzie, Pieniężnie i w Olsztynie  (p.Matki Bożej Saletyńkiej). Dużym zainteresowaniem małżonków cieszyły się również Wieczory Małżeńskie wraz z randką małżeńską w Bartoszycach, Kętrzynie, Mrągowie, Rozogach, Szczytnie i w trzech parafiach w Olsztynie (Dajtki, Odkupiciel, Św. Józef).

Od początku roku formacyjnego zaangażowaliśmy się wszyscy w akcję ewangelizacyjną „Zagubione owce”, której uwieńczeniem będzie Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Św. w Gietrzwałdzie. Na prośbę naszego arcybiskupa podjęliśmy również akcję ewangelizacyjną dla rodziców dzieci, które przystąpią do I Komunii Św. W ramach tej akcji odbyło się wiosną pięć spotkań, a na kolejne w następnym roku oczekują inne parafie.

Wszystkie te dzieła ewangelizacyjne nie byłyby możliwe bez małżonków, którzy zaangażowali się całym sercem w działalność Diakonii Ewangelizacyjnej, dla których posługa jest jak kromka powszedniego chleba, którą dzielą się z innymi w radości. Chcemy Panu Bogu podziękować za wszelkie łaski i radować się z owoców ewangelizacji, jakie już teraz są widoczne w naszej wspólnocie. W ostatnich kilku latach nasza wspólnota bardzo się rozrosła, wiele nowych małżeństw może formować się w Domowym Kościele  i dbać o swoją miłość i jedność na drodze ku świętości.

„Żniwo wprawdzie wielkie ale robotników mało”

Diakonia Ewangelizacyjna zaprasza więc wszystkich swoich ewangelizatorów a także te małżeństwa, które pragną podjąć posługę w diakonii, na

Wakacyjny Dzień Skupienia

22.06.2019 r

Uwielbiać Boga i adorować go będziemy w miejscowości Piecki k/Mrągowa.

11.00 – Eucharystia i Adoracja Najświętszego Sakramentu

(Kościół parafialny pw. Matki Bożej Różańcowej w Pieckach)

12.30 – Agapa ( grill, poczęstunek) – Piecki, ul.  Zwycięstwa 18 a

E-Mail: dabrala@o2.pl, tel. 512113413