VIDEO RELACJE Z SYMPOZJUM

Sympozjum: Ks. Franciszek Blachnicki (1921–1987) – wychowawca wolnych ludzi, odbyło się w sobotę, 18 marca 2017 r. w Warszawie w Sali Kolumnowej Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej.

Relacje video: Otwarcie sympozjum poseł Robert Telus, przedstawiciel Prezydenta RP, przedstawiciel Marszałka RP, Minister Antoni Mecierewicz, Wprowadzenie w tematykę Sympozjum Henryk Kowalczyk, Ks. Franciszek Blachnicki człowiek wolny w czasach zniewolenia Mieczysław Ryba, Kościół wspólnotą ludzi wolnych ks. Piotr Kulbacki, Pedagogia wolnego człowieka ks. Marek Sędek, Prawda i wolny człowiek Krzysztof Wojcieszek, Rodzina środowiskiem wolnego człowiekaKatarzyna Maciejewska, Suwerenność wewnętrzna a polityka w ujęciu ks. Franciszka Blachnickiego Robert Derewenda, Media w służbie wychowania wolnego człowieka ks. Michał Drożdż, Wychowanie trzeźwego człowieka Krzysztof Brzózka.

za:http://wpraga.oaza.pl/news/1034/28/18-03-2017—Sympozjum-w-Sejmie-Ks-Franciszek-Blachnicki—Ula-i-Jarek-slubowscy/d,mlodzi