NIEDZIELA ŚWIADECTW W ROZOGACH

12.11.2017 odbyła się kolejna Niedziela Świadectw, tym razem w parafii p.w. Świętej Marii Magdaleny w Rozogach. Bardzo dziękujemy  ks. Cezaremu Opalachowi za wygłoszone w tym dniu homilie oraz Halinie i Stanisławowi Dytnerskim, za przybliżenie naszej wspólnoty poprzez wypowiedziane świadectwa. Serdeczne Bóg zapłać.

10.12.2017 r odbędzie się w Rozogach spotkanie informacyjne z chętnymi małżeństwami, które chcą poznać Domowy Kościół. Otoczmy modlitwą to dzieło a także całą wspólnotę Domowego Kościoła, aby dzieło ewangelizacji rozkrzewiało się w naszej diecezji.

Nadal gorąco prosimy o zaangażowanie się wszystkich małżeństw do gotowości dzielenia się radością bycia w Domowym Kościele, opowiedzeniu o działaniu Pan w naszym życiu, o łaskach którymi Pan Bóg nas obdarza. Małżeństwa, które jeszcze nie napisały swoich świadectw prosimy, aby to zrobiły i przesłały  do ks. Cezarego Opalacha na adres mailowy  cezary.opalach@uwm.edu.pl

Prosimy również o zgłaszanie się chętnych małżeństw, które mogą zaangażować się w posługę pilotowania nowych kręgów. Nasza wspólnota rozrasta się, a jest co raz mniej małżeństw, które chciałyby pilotować nowe kręgi.  W nowym roku pracy pochylamy się nad znaczeniem służby w naszej wspólnocie. Zachęcamy Was do modlitwy i rozeznania, w jaki sposób zaangażujecie się w dzieła podejmowane przez Domowy Kościół.

Ala i Jarek Dąbrowscy

Gosia i Janusz Szczerba