Informacje Diakonii Modlitwy

INTENCJE MODLITEWNE ZGŁOSZONE DO DIAKONII MODLITWY W LUTYM I MARCU 2019

1. Módlmy się w intencji małżeństw, które będą głosić świadectwa 10.02.2019, w parafii św. Dominika Savio w Ostródzie. Modlitwą otoczmy ks. Cezarego Opalacha oraz wszystkie małżeństwa , które usłyszą świadectwa o Domowym Kościele i będą chciały skorzystać z zaproszenia do wspólnoty.
  2. Módlmy się w intencji małżeństw ,które w lutym obchodzą jubileusze zawarcia sakramentu małżeństwa, aby ich miłość wsparta łaską Bożą wzrastała. Niech Pan Bóg błogosławi ich rodzinom.
  3. Módlmy się w intencji Elżbiety, aby Duch Święty obdarzył ją swoimi darami i oświecił przy podejmowaniu ważnej decyzji życiowej, zgodnej z wolą Bożą.
  4. Módlmy się w intencji naszego rejonu Warmii. Polecajmy Bogu wszystkich mieszkańców miast i wsi, prezydentów, burmistrzów i wszystkie władze samorządowe, aby ich praca była skierowana na dobro ludzi i rozwój regionu. Prośmy Pana Boga o wzrost wiary na Warmii i w całym kraju.
  5. Módlmy się w intencji Mirosława o dary Ducha Świętego, zdrowie i znalezienie pracy, a także o potrzebne łaski dla całej rodziny.
  6. Módlmy się o łaskę zdrowia dla Krzysztofa.
  7. Módlmy się o łaskę miłosierdzia Bożego dla śp. Andrzeja.
  8. W intencji małżeństw wspólnoty Domowego Kościoła, które obchodzą jubileusze ślubów w marcu, aby Bóg błogosławił nadal im na wspólnej drodze, umacniał wzajemną miłość małżeńską i rodzinną.
  9. Módlmy się o odwagę w przeciwstawieniu się ideologii gender, aby uchronić społeczeństwo, w sposób szczególny dzieci przed zgorszeniem i demoralizacją. Niech Jezus Chrystus umacnia wszystkich, którym na sercu leży ten problem.
  10. Prosimy o modlitwę w intencji szczerej spowiedzi i Komunii św. naszych dzieci. O dar Ducha Świętego dla nich. O pomoc Ducha Świetego w napisaniu pracy licencjackiej dla Ani. O pomoc w znalezieniu pracy dla Madzi i Oli. O bożych współmałżonków dla naszych dzieci. O dar potomstwa dla Madzi i Pawła.
  11. Proszę o modlitwę w intencji ułożenia sprawy mieszkania w rodzinie mojej córki Ani. Proszę o modlitwę o zdrowie dla wnuków i dzieci.
  1. Proszę o utrzymanie pracy, którą udało mi się uzyskać oraz poprawę stanu zdrowia Agnieszki i Krzysztofa. Proszę, żeby Marta dała radę przejść przez ten ciężki czas początku ciąży i dzieciątko było zdrowe.
  2. Dla Moniki i Piotra o potrzebne łaski, o dobre przygotowanie do przyjęcia sakramentu małżeństwa. O rozwiązanie węzłów w rodzinie , o porozumienie z rodzoną siostrą Lucyną.
  3. O zdrowie, udaną operację i skuteczną rehabilitację dla Eugenii.
  4. W intencji Piotra o trafną diagnozę i powrót do zdrowia.

1692.Za Rafała, o żywą wiarę i pojednanie się w sakramencie pokuty.

1. Módlmy się w intencji małżeństw, które w tym roku będą uczestniczyły w rekolekcjach, aby otworzyły się na słowo do nich skierowane i działanie Ducha Świętego.
  2. W intencji Janeczki, o szybki powrót do zdrowia i potrzebne łaski.

1695.W intencji Marty, aby jej ciąża przebiegała bez zakłóceń i dzieci urodziły się zdrowe (ciąża zagrożona).

1696.Proszę Panie Boże o dar wiary, nadziei i miłości dla Aleksandra, otworzenie się na Twoją wolę w życiu osobistym i w rodzinie. Pomóż Panie rozwiązać trudne sprawy, ulecz zranienia i błogosław całej rodzinie.

1697.Módlmy się o zdrowie dla Danuty, uzdrowienie jej oczu i serca, zmniejszenie bólu fizycznego oraz o dar radości i optymizmu dla niej przez serce Maryi.

Intencja modlitewne można zgłaszać telefonicznie- 895426452 lub wysłać na adres e-mail( zakładka DIAKONIE)

Serdecznie pozdrawiamy.

Halina i Janusz Chowaniec