Informacje Diakonii Modlitwy

W niedzielę, 16 grudnia 2018r. zapraszamy na godz. 11.00 do parafii Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie na wspólny Różaniec (przed obrazem Chrystusa Miłosiernego). O godz.11.30 będzie Msza św. wspólnotowa a później spotkanie w Oratorium

im .Jana Pawła II (obok dolnego kościoła).

Zachęcamy małżeństwa, które jeszcze nie są w Diakonii Modlitwy, aby przystąpiły do niej.

Modlitwą możemy wspierać się wzajemnie w różnych sytuacjach życiowych.

Zgłosić udział w Diakonii Modlitwy lub podać intencje modlitewne można na adres e-mail (zakładka Diakonie) lub zadzwonić na numer 895426452.

Serdecznie pozdrawiamy. Halina i Janusz Chowaniec.

Intencje zgłoszone do Diakonii Modlitwy w październiku i listopadzie 2018

1. Módlmy się za moje dzieci, o łaskę wiary i opiekę w każdej chwili życia.
  2. Módlmy się o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Marysi.

1620.Módlmy się o wypełnienie woli Bożej dla Richarda.

1621.Módlmy się o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej, udaną operację dla mamy Kasi, a także o opiekę w chorobie i pokój serca dla Kasi i jej rodziny.

1. Módlmy się o powrót do zdrowia dla księdza Zbigniewa.

1623.Serdecznie proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia mojego męża Ryszarda i dar łaski Bożej. Ja zaś proszę o siłę w pokonywaniu trudności dnia codziennego. Żona i syn z rodziną.

1. Proszę o modlitwę za moją siostrę Irenę, o łaskę zdrowia i o uzdrowienie dla mnie oraz o łaskę wiary dla naszych dzieci.
  2. Proszę o modlitwę, o dobre przygotowanie Kuby do sakramentu bierzmowania.
  3. Módlmy się o zdrowie i powrót do pełni sił dla Magdy, po ciężkim porodzie oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny.
  4. Módlmy się o łaskę zdrowia dla Małgorzaty, cierpliwość w znoszeniu choroby oraz błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
  5. Módlmy się o szczęśliwy przebieg operacji oraz uzdrowienie z ciężkiej choroby dla Ani Walkowskiej- zgodnie z wolą Bożą.
  6. Módlmy się w intencji małżeństw, które będą dawały świadectwo w niedzielę 18.11.2018 r. w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pasymiu i w Parafii Najświętszej Trójcy w Dźwierzutach. Otoczmy modlitwą proboszczów wymienionych parafii – ks. Huberta Tryka oraz ks. Cezarego Opalacha, a także małżeństwa , które usłyszą świadectwo o naszej wspólnocie.
  7. Proszę o modlitwę w intencji naszych córek, o mądrość w podjęciu decyzji życiowych, o błogosławieństwo dla Michaliny i Krystiana.
  8. Módlmy się o uratowanie małżeństwa Zofii i Tomasza, które zagrożone jest rozpadem. Ciebie prosimy – wysłuchaj nas Panie.
  9. O błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla małżonków Adrianny i Piotra oraz ich poczętej córeczki.
  10. O zdrowie ciała i duszy oraz błogosławieństwo w pracy i życiu osobistym dla Krzysztofa O uzdrowienie relacji w rodzinie Jadwigi.
  11. O dobry rozwój poczętego dziecka Magdy i Radka oraz Ani i Darka. O szczęśliwe rozwiązanie Ani. O błogosławieństwo i zdrowie dla Antosi i Piotrusia oraz ich rodziców.
  12. Módlmy się w intencji Aleksandry i Natalii o Boże prowadzenie, potrzebne łaski. Rodzice.
  13. Proszę o łaskę zdrowia dla wnuczek Elizy i Liwii oraz siłę i Błogosławieństwo Boże dla ich rodziców i wszystkich ludzi, którzy im pomagają. Panie, najlepszy lekarzu, proszę uzdrów Liwię.
  14. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla małżeństw Domowego Kościoła, które obchodzą swoje jubileusze ślubu w październiku i listopadzie.
  15. Módlmy sie za zmarłych członków Domowego Kościoła, aby Pan Bóg okazał im miłosierdzie i wprowadził do swojej światłości.

HARMONOGRAM X – XII 2018