WAKACYJNY DZIEŃ SKUPIENIA

Drodzy małżonkowie Domowego Kościoła

Kończymy już niebawem kolejny rok pracy, rok pełen wyzwań, posług i świadectw. Rok w którym Bóg posyłał nas z niesieniem Dobrej Nowiny w różne zakątki naszej diecezji. W trakcie tych kilku miesięcy odbyły się Niedziele Świadectw w Rozogach, Mrągowie, Olsztynie (Dajtki) i Łęgajnach. Dużym zainteresowaniem małżonków cieszyły się również Wieczory Małżeńskie wraz z Randką małżeńską w Ostródzie i Olsztynie. W trakcie Wielkiego Postu wspólnie modliliśmy się podczas Dnia Skupienia w Gietrzwałdzie. Wszystkie te dzieła ewangelizacyjne nie byłyby możliwe bez małżonków, którzy zaangażowali się całym sercem w działalność Diakonii Ewangelizacyjnej, dla których posługa jest jak kromka powszedniego chleba, którą dzielą się z innymi w radości. Chcemy Panu Bogu podziękować za wszelkie łaski i radować się z owoców ewangelizacji, jakie już teraz są widoczne w naszej wspólnocie Domowego Kościoła.

Diakonia Ewangelizacyjna zaprasza więc wszystkich swoich członków a także tych, którzy pragną podjąć posługę w diakonii, na:

Wakacyjny Dzień Skupienia

07.07.2018 r

Chwalić Boga będziemy w pięknej scenerii pól i łąk warmińskich w miejscowości

Gągławki k/Bartąga. Rozpoczynamy o godzinie 17.00

E-Mail: dabrala@o2.pl