REKOLEKCJE „BĄDŹCIE ŚWIADKAMI EWANGELII”. – DOMOWY KOŚCIÓŁ

REKOLEKCJE „BĄDŹCIE ŚWIADKAMI EWANGELII”.

Droga Wspólnoto Domowego Kościoła!

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje Diakonii Ewangelizacji

„BĄDŹCIE ŚWIADKAMI EWANGELII”

w dniach od 28.09.2018 r do 30.09.2018 r

Rekolekcje odbędą się w Lidzbarku Warmińskim w Domu Pielgrzyma, przy Parafii Św. Piotra i Pawła.

„Masz oczy, masz ręce – cóż jeszcze trzeba ci więcej? Masz głowę, masz serce – tyle potrzeba, by komuś uchylić nieba…”.

Podążając za hasłem nowego roku formacyjnego ”Młodzi w Kościele” kierujemy nasze zaproszenie do Was drodzy małżonkowie, którzy jesteście członkami diakonii lub chcielibyście w przyszłości nimi zostać. Wy jesteście młodzi – sercem i młodzi – duchem, jesteście „solą tej ziemi i światłem świata”.

Ten wyjątkowy czas rekolekcji, nauczy nas jak z odwagą głosić Jezusa w codzienności. Będzie to czas modlitwy, dzielenia się świadectwem, warsztatów i umocnienia w posłaniu do ewangelizacji. Wszystko po to, abyśmy wiedzieli jak i dlaczego mówić o Jezusie, aby nasz zapał dzielenia się Dobrą Nowiną nie stygł. Dlatego tak ważne jest, by swoim całym życiem oznajmiać światu, że Jezus jest naszym Panem i Zbawicielem.

Koszty uczestnictwa:

– osoba dorosła – 180 zł