NIEDZIELE ŚWIADECTW

Droga Wspólnoto

W niedzielę 28.10.2018 r. oraz 18.11.2018 r. odbędą się kolejne Niedziele Świadectw organizowane przez naszą wspólnotę Domowego Kościoła.

Akcja ewangelizacyjna odbędzie się w parafiach:

– p.w. Św. Wawrzyńca w Gryźlinach (28.09),

– p.w. Św. Jakuba Apostoła w Stawigudzie (28.09),

– p.w. Przenajświętszej Trójcy w Dźwierzutach(18.11),

– p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pasymiu(18.11).

Otoczmy modlitwą Ewangelizatorów, proboszczów poszczególnych parafii:  ks. Marka Giborczyka, ks. Tomasza Szałandę, ks. Jarosława Wiszowatego  i ks. Piotra Jagiełka oraz księży prowadzących Niedziele Świadectw ks. Huberta Tryka, ks. Mariana Machinka oraz ks. Cezarego Opalacha a także wszystkie małżeństwa, które usłyszą świadectwa o Domowym Kościele i będą chciały skorzystać z zaproszenia do wspólnoty.

Prosimy gorąco o zaangażowanie się wszystkich małżeństw, a w szczególności o wasze wsparcie modlitewne. Wiemy jak bardzo jest ono ważne we wszystkich dziełach ewangelizacyjnych. Zachęcamy Was również do czynnego udziału w Diakonii Ewangelizacji, a przede wszystkim do głoszenia świadectwa podczas Niedzieli Świadectw. Widzimy ogromne owoce tego dzieła. W ciągu ostatnich lat powstało wiele nowych kręgów małżeńskich.

Nadal prosimy małżeństwa, które jeszcze nie napisały swoich świadectw, aby radością bycia w Domowym Kościele i świadectwem swojego życia, podzielili się z innymi. Przelejcie tę radość na papier i prześlijcie do ks. Cezarego Opalacha na adres mailowy:  cezary.opalach@uwm.edu.pl.

Ala i Jarek Dąbrowscy

Gosia i Mirek Andruszkiewiczowie – Diakonia Ewangelizacji