„ZNALEZIONE – URATOWANE !!!”

Witajcie Kochani Małżonkowie

Już niespełna miesiąc pozostał do Czuwania w Wigilię Zesłania Ducha Świętego, które wieńczy naszą roczną akcję ewangelizacyjną „Zagubione owce”. cieszymy się, że tak licznie i chętnie wzięliście w niej udział i wszyscy wspólnie z małżeństwami będziemy wielbić Boga u Matki Bożej Gietrzwałdziej w sobotę 08.06.2019 r.

Kochani w dzisiejszych trudnych czasach tak łatwo jest się zagubić w gąszczu tego świata. My mamy tę łaskę, że Bóg zesłał nam wspólnotę Domowego Kościoła i dzięki niej możemy wzrastać w wierze i być dla siebie oparciem w naszych małżeństwach. Mając świadomość tego, że wiarą trzeba się dzielić jak kromką chleba, tym chętniej dzielmy się nią z innymi małżeństwami. To od naszej ewangelizacyjnej postawy, naszego otwartego serca, zależy czy przyprowadzimy do Jezusa jego zagubione owce. Kochani my tylko bądźmy razem z zagubionymi małżeństwami – Pan Bóg zrobi resztę. To Duch Święty zatroszczy się o naszą przemianę serca, a o to właśnie będziemy go prosić podczas uwielbienia.

Jeśli mówisz, że kochasz Boga – pokochaj też drugiego człowieka, w którym jest Bóg.

Zachęcamy bardzo serdecznie tych małżonków, którzy z różnych przyczyn do tej pory jeszcze nie włączyli się do naszej akcji, aby spróbowali w swoim otoczeniu odnaleźć te małżeństwo, które potrzebuje pomocy duchowej i otoczyli je modlitwą oraz zaprosili do Gietrzwałdu.

Kochani spotykamy się więc wspólnie na naszym diecezjalnym wydarzeniu ewangelizacyjnym, aby wspólnie z Maryją przyzywać Ducha Świętego do naszego życia.

Diakonia Ewangelizacji