WAKACYJNY DZIEŃ SKUPIENIA ZAPRASZAMY

Drodzy małżonkowie Domowego Kościoła

Kończymy już niebawem kolejny rok pracy, rok pełen wyzwań, posług i świadectw.

Rok w którym Bóg posyłał nas z niesieniem Dobrej Nowiny w różne zakątki naszej diecezji. W trakcie tych kilku miesięcy odbyło się osiem Niedzieli Świadectw, między innymi w Stawigudzie, Gryźlinach, Dźwierzutach, Pasymiu, Ostródzie, Pieniężnie i w Olsztynie  (p.Matki Bożej Saletyńkiej). Dużym zainteresowaniem małżonków cieszyły się również Wieczory Małżeńskie wraz z randką małżeńską w Bartoszycach, Kętrzynie, Mrągowie, Rozogach, Szczytnie i w trzech parafiach w Olsztynie (Dajtki, Odkupiciel, Św. Józef).

Od początku roku formacyjnego zaangażowaliśmy się wszyscy w akcję ewangelizacyjną „Zagubione owce”, której uwieńczeniem będzie Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Św. w Gietrzwałdzie. Na prośbę naszego arcybiskupa podjęliśmy również akcję ewangelizacyjną dla rodziców dzieci, które przystąpią do I Komunii Św. W ramach tej akcji odbyło się wiosną pięć spotkań, a na kolejne w następnym roku oczekują inne parafie.

Wszystkie te dzieła ewangelizacyjne nie byłyby możliwe bez małżonków, którzy zaangażowali się całym sercem w działalność Diakonii Ewangelizacyjnej, dla których posługa jest jak kromka powszedniego chleba, którą dzielą się z innymi w radości. Chcemy Panu Bogu podziękować za wszelkie łaski i radować się z owoców ewangelizacji, jakie już teraz są widoczne w naszej wspólnocie. W ostatnich kilku latach nasza wspólnota bardzo się rozrosła, wiele nowych małżeństw może formować się w Domowym Kościele  i dbać o swoją miłość i jedność na drodze ku świętości.

„Żniwo wprawdzie wielkie ale robotników mało”

Diakonia Ewangelizacyjna zaprasza więc wszystkich swoich ewangelizatorów a także te małżeństwa, które pragną podjąć posługę w diakonii, na

Wakacyjny Dzień Skupienia

22.06.2019 r

Uwielbiać Boga i adorować go będziemy w miejscowości Piecki k/Mrągowa.

11.00 – Eucharystia i Adoracja Najświętszego Sakramentu

(Kościół parafialny pw. Matki Bożej Różańcowej w Pieckach)

12.30 – Agapa ( grill, poczęstunek) – Piecki, ul.  Zwycięstwa 18 a

E-Mail: dabrala@o2.pl, tel. 512113413