OGÓLNOPOLSKA PIELGRZYMKA KWC

Droga wspólnoto !

Świętujemy w tym roku 40 rocznicę powstania Krucjaty Wyzwolenia Człowieka – Dzieła Niepokalanej Matki Kościoła, programu działania powstałego w strukturach Ruchu Światło – Życie, który włącza się  w nią w całości poprzez diakonię wyzwolenia (zob. http://www.kwc.oaza.pl/39-ogolnopolska-pielgrzymka-kwc).

Wszystkich, którym bliska jest sprawa wolności i trzeźwości

zapraszamy do udziału

w 39 Ogólnopolskiej Pielgrzymce Krucjaty Wyzwolenia Człowieka

na Jasnej Górze

Planujemy grupowy 2-dniowy wyjazd autokarowy z noclegiem (w Halach Noclegowych blisko Jasnej Góry) – wyjazd z Olsztyna w dniu 28.09. 2019 o godz. 8.00.

Po drodze chcemy się zatrzymać w Ośrodku Apostolstwa Trzeźwości w Zakroczymiu na Mszę św., zwiedzanie i obiad.

Przewidywany koszt: 135,00 zł od osoby. Liczba miejsc ograniczona.

Program Pielgrzymki KWC Niedziela 29 września 2019 Jasna Góra

10.00 Spotkanie w Auli Świętego Jana Pawła II

12.30 Msza święta w Kaplicy Cudownego Obrazu – Ks. Bp Krzysztof Włodarczyk

Posiłek

15.00 Droga Krzyżowa na Wałach Jasnogórskich

Powrót do Olsztyna bezpośrednio po zakończeniu Drogi Krzyżowej.

Zapisy i wpłaty przyjmuje (im szybciej tym lepiej – do 23.09.lub wyczerpania miejsc) i dodatkowych informacji udziela:  Zofia Szon tel. 508 824 292, e-mail: nowa.kultura09@wp.pl

ZPB-ZS.