Podsumowanie rocznej pracy DK w Koszalinie Dożynki – święto plonów

W dniach 6-8 września 2013 roku w Koszalinie odbyło się Podsumowanie roku pracy Domowego Kościoła, gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie, na którym spotkały się pary odpowiedzialne za DK: para krajowa, Beata i Tomasz Strużanowscy, pary filialne i diecezjalne oraz księża moderatorzy, na czele z moderatorem krajowym DK, ks. Markiem Borowskim SAC. W spotkaniu uczestniczyli tradycyjnie bp Adam Szal, delegat Konferencji Episkopatu Polski ds. Ruchu-Światło-Życie oraz moderator generalny Ruchu-Światło-Życie, ks. Adam Wodarczyk.
Na zakończenie Eucharystii w ostatnim dniu podsumowania czternaście par diecezjalnych przekazało posługę swoim następcom. Były słowa podziękowań, gesty wdzięczności oraz chwile wzruszeń