REKOLEKCJE

W dniach 7-09.11. 14r. odbyły się w Głotowie rekolekcje tematyczne „Dialog małżeński”
Konferencje poprowadziłi ks.  Cezary OpalachModerator Diecezjalny Archidiecezji Warmińskiej.
W rekolekcjach wzięło udział 19 małżeństwa :  z diecezji warmińskiej (10), ełckiej(1) , pelplińskiej (1), łomżyńskiej (2),  warszawskiej (1) , drohiczyńskiej (2), łomżyńskiej (2)

Trzydniowe spotkanie poświęcone było komunikacji w małżeństwie. Uczestnicy  rekolekcji  mogli dowiedzieć się m.in.: jak wyrażać swoje uczucia i jak je czytać, jak budować relacje w małżeństwie i w rodzinie, jak się komunikować, by być właściwie rozumianym, itd….

Bardzo dziękujemy ks. Cezaremy za poprowadzenie kolejnych rekolekcji o  tej tematyce- tak bardzo potrzebnych małżeństwom.

Dziękujemy animatorom Danusi i Andrzejowi Kuc, Eli i Darkowi Lachowicz, Agatce i Emilowi Mazurkom oraz Basi i Józkowi Jarząbek , za ich trud poprowadzenia spotkań kręgów.

Dziękując wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas, życzymy aby owoce tych rekolekcji zasiane w naszych duszach i sercach, nieustannie wzrastały i przynosiły obfity plon.

Dorota i Piotr Jasińscy