DZIĘKUJEMY EWANGELIZATOROM

Szczęść Boże

Dzisiaj zakończyliśmy Niedziele Świadectw w Barczewie, w parafii św. Anny i św. Andrzeja Apostoła.

Świadectwa głosili  : Małgorzata i Jan Szczerba, Halina i Janusz Chowaniec, Jolanta i Zbigniew Krajczyńscy, Lucyna i Bogdan Chrzanowscy, Halina i Stanisław Dytnerscy oraz Małgorzata i Paweł Woźniccy. Składamy  Wam wielkie podziękowania. Niech Dobry Bóg Wam błogosławi i wynagrodzi Wasz trud. Pozostałym „Świadkom”, Diakonii Modlitewnej i całej Wspólnocie składamy  „Bóg zapłać” za dar modlitwy.

Bóg raczył pobłogosławić nasze wspólne wysiłki, gdyż zgłosiło się 5 małżeństw, gotowych rozpocząć poznawanie naszej Wspólnoty.

Módlmy się za nich i za pierwsze spotkanie, które się odbędzie w niedzielę, za tydzień, 3 maja o godz. 15.00.

Otoczmy też modlitwą Gosię i Janusza Szczerbów , którzy będą pilotowali nowo powstały krąg.

Następne Niedziele Świadectw czekają nas w październiku.

Dorota i Piotr Jasińscy