„Uczniowie uradowali się, że ujrzeli Pana.” (J 20,20)
Czy zawsze, ilekroć ujrzę Cię, Panie, w różnych miejscach i sytuacjach, szczerze i twórczo faktem tym się raduję, i na ludzi, których Bóg stawia na mojej ziemskiej drodze życia, czerpiąc obficie z natchnień Ducha Świętego, promieniuję?