INTENCJE MODLITEWNE ZGŁOSZONE W PAŹDZIERNIKU 2019

1769 a . Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia syna, o nawrócenie i doświadczenie Bożej Miłości.

1769 b .Módlmy się w intencji Natalii o łaskę zdrowia, właściwą diagnozę i leczenie oraz Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

1. Módlmy się o szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia dla Teresy.
  2. Módlmy się za śp. Dominika Jasińskiego, aby Pan Bóg okazał mu swoje miłosierdzie i obdarzył wiecznym szczęściem w niebie ,a Piotrowi i Dorocie Jasińskim oraz całej Rodzinie dał potrzebne łaski na czas żałoby i na dalsze życie.
  3. Módlmy się w intencji małżeństw Domowego Kościoła, które w październiku obchodzą jubileusz zawarcia sakramentu małżeństwa, aby ich miłość wzrastała, a Pan Bóg obdarzał łaskami ich rodziny.
  4. O wypełnienie się woli Bożej dla chorej Marysi.
  5. O dary Ducha Św. dla Marka i Blanki oraz aby odnaleźli drogę życiową zgodną z wolą Boga, a także o pomyślność zawodową i zdrowie dla Urszuli.
  6. O zdrowie i łaski Boże dla całej rodziny.
  7. O spokój duszy i przebywanie w wieczności z Panem dla Jadwigi Szemplińskiej i Janiny Argalskiej.
  1. O zdrowie i ochronę przed złem, o łaski i dary Ducha Świętego dla Natalii Duda.
  2. Panie Jezu oddajemy Tobie nasze trudne sprawy . Ty wiesz co zrobić aby Twoja wola się wypełniła. Uzdolnij nas do rozeznania i wypełnienia Twojej woli Panie.
  1. Prosimy o trwanie w trzeźwości i o nawrócenie Grzegorza. Panie Jezu bądź miłościw.
  2. O jedność małżeńską Ani i Piotra, o podjęcie właściwych decyzji odnośnie firmy Piotra i życiowych decyzji zgodnych z wolą Bożą i służących budowaniu jedności, miłości w całej rodzinie.
  3. O żywą wiarę i Bożą opiekę na każdy dzień życia, podjęcie właściwych decyzji dla Justyny.
  4. O Bożą opiekę i prowadzenie, podejmowanie decyzji zgodnie z wolą Bożądla Moniki i i Bogdana.
  1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny Ani i Ryśka .

1784.O Boże błogosławieństwo dla naszych dzieci ,aby zawsze kierowały się  w życiu wolą Bożą, aby nasze dzieci potrafiły  odkrywać wolę Bożą i ufać Bogu bezgranicznie.

1. O dobre przygotowanie na spotkanie z Panem dla Ferdynanda.
  2. O opiekę Matki Bożej dla rodzin Ali i Janka.
  3. Módlmy się za Konrada, który ma raka mózgu i na początku listopadabędzie miał operację, aby dobry Bóg ulitował się nad nim.

Spotkanie Diakonii Modlitwy odbędzie się w trzecią niedzielę listopada (17.11.2019) o godz. 12.45 w parafii Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie  (przed obrazem Chrystusa  Miłosiernego odmówimy wspólnie część Różańca Świętego ). O godz. 13.15 Msza Św. a następnie spotkanie w Oratorium im. Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy. Zachęćmy osoby lub małżeństwa z naszej wspólnoty, które nie są w diakonii modlitwy, aby włączyły się w tę posługę. Intencje oraz uczestnictwo w diakonii modlitwy można zgłaszać telefonicznie- 89 5426452 lub na adres e-mail (zakładka DIAKONIE).

Serdecznie wszystkich pozdrawiamy,

Halina i Janusz Chowaniec