REKOLEKCJE W PIENIĘŻNIE

W dniach 08-12.05.2019 r. w Misyjnym Seminarium Duchownym Księży Werbistów w Pieniężnie miała miejsce  Oaza Rekolekcyjna Animatorów Rekolekcji II stopnia.

Z 15 małżeństw uczestniczących w rekolekcjach tylko jedno przyjechało z poza naszej diecezji tj. z diecezji białostockiej. Rekolekcje prowadzili: Moderator Diecezjalny Domowego Kościoła Ksiądz Mariusz Grabas oraz Monika i Bogdan Kolz.

Po raz drugi (pierwszy raz w roku ubiegłym) doświadczyliśmy szczerego, płynącego z otwartości serca przyjęcia przez gospodarza miejsca – Rektora Seminarium Księdza Jacka Wojcieszko. Bogu niech będą dzięki za ten czas, za to miejsce i za tych ludzi, którzy brali udział w rekolekcjach jak też i tych, którzy na rzecz rekolekcji posługiwali.

Gosia i Janusz Szczerba