COMIESIĘCZNA MSZA ŚW. WSPÓLNOTOWA

Szczęść Boże,

Kochani,

bardzo dziękujemy wszystkim uczestniczącym w naszych comiesięcznych Mszach świętych w parafii Chrystusa Odkupiciela Człowieka w każdą III niedzielę miesiąca o 13:15.

Dziękujemy wszystkim kręgom czynnie angażującym się w ich oprawę liturgiczną: czytania, psalm, modlitwa wiernych, dary ofiarne, służba ołtarza ( w miesiącu grudniu podjął się tego krąg z Barczewa wraz ze swoim księdzem moderatorem).

Wszystko ku chwale Bożej.

Zachęcamy inne kręgi do włączenia się w służbę wspólnocie, by jeszcze bardziej móc przeżyć tę szczególną modlitwę jaką jest Eucharystia.

Dziękujemy Ani i Rysiowi Berk, którzy w tym roku podjęli się czuwania nad ich przebiegiem.

Nasze comiesięczne Msze święte mają szczegółową domowo-kościołową intencję, w tym miesiącu modliliśmy się za krąg z Barczewa oraz „za wszystkie rodziny ze wspólnoty Domowego Kościoła, aby w oczekiwaniu na przyjście Pana Jezusa poprzez zgodę i miłość stawały się silne Bogiem.”

29.12.2019r. będziemy przeżywać jedno ze wspólnych zgromadzeń całej naszej wspólnoty jakim jest Spotkanie Opłatkowe w przepięknym nowo wyremontowanym kościele seminaryjnym w Redykajnach. Tradycyjnie zapraszamy panów do służby ołtarza ( i stałych bywalców i tych, którym wrodzona nieśmiałość jeszcze nie pozwoliła spróbować stanąć tak blisko ołtarza, gdzie chleb staje się Ciałem a wino Krwią Chrystusa na wyciągnięcie ręki).

Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia życzymy radości ze spotkania z Bogiem-Człowiekiem w swoich sercach i w naszych rodzinach.

Monika i Bogdan Kolz – diakonia liturgiczna