ZAKOŃCZENIE ROKU PRACY REJONU MRĄGOWO

Dnia 27.06.2020r  w Świętej Lipce miało miejsce zakończenie roku pracy Domowego Kościoła Rejonu Mrągowo.

Spotkaliśmy się przed Sanktuarium Matki Bożej Świętolipskiej, po czym udaliśmy się do Bazyliki by podziwiać prezentację słynnych, miejscowych organów. Po koncercie   uczestniczyliśmy  we Mszy Św., podczas której para rejonowa podziękowała Panu Bogu, Matce Świętolipskiej, wszystkim uczestnikom oraz ks. moderatorowi Adamowi Brończyk za posługę moderatora rejonowego w minionym roku.

Ks. Adam decyzją ks. Arcybiskupa został oddelegowany do pracy w innej parafii naszej diecezji.

Po Mszy Św. przeszliśmy do refektarza Ojców  Jezuitów, gdzie serwowany był posiłek oraz kawa i słodkie „co nieco „ .

Po posiłku, w domu zakonnym ks. proboszcz miejscowej Parafii O. Aleksander wygłosił konferencję nt. małżeństwa i rodziny

Na zakończenie, po błogosławieństwie ks. moderatora udaliśmy się do domów.

Para rejonowa   Marzenna i Grzegorz Zdanuk