ADWENTOWY DZIEŃ SKUPIENIA REJONU IV

Czas Adwentu jest wyjątkową okazją do przebudzenia duchowego chrześcijanina. Jest to również szansa, aby spojrzeć na siebie przez pryzmat swojego serca, czyli tego, co w nas najgłębsze, a czego tak często nie chcemy zobaczyć i odkryć.

Przeżywamy obecnie ciężki okres pandemii, może jeszcze bardziej cięższy niż ten wiosenny. Jesteśmy bardziej odizolowani od świata i więcej czasu spędzamy w domu z rodziną. Zdawałoby się, że mając więcej oddechu, powinniśmy  ten czas wykorzystać mądrze – na odpoczynek, wzmocnienie relacji z Panem Bogiem i rodziną, na docenienie najważniejszych wartości w życiu.

Niestety, czasami jednak jest inaczej, a nawet wręcz przeciwnie. Jesteśmy coraz  bardziej rozbici wewnętrznie, przygnębia nas samotność, oddalenie od wspólnoty, choroba, niemoc w pokonywaniu trudności, marnujemy dany nam czas na bezwartościowe rozrywki. Potrzebujemy więc, aby w tym ciężkim dla nasz czasie, pozbierać się, ochłonąć i na nowo zatęsknić za Jezusem Chrystusem.

Kochani serdecznie zapraszamy więc wszystkie małżeństwa naszego Rejonu IV dnia 05.12.2020 r do Kościoła Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie przy ul. Wyszyńskiego 11, na

Adwentowy Dzień Skupienia

11.00 – Zawiązanie wspólnoty

11.10 – Konferencja i świadectwa

11.45 – Adoracja Najświętszego Sakramentu

12.15 – Przygotowanie do Eucharystii

12.30 – Eucharystia

Ala i Jarek Dąbrowscy – para rejonowa rejonu IV

Ks. Andrzej Stankiewicz – moderator rejonu IV