INTENCJE MODLITEWNE ZGŁOSZONE W GRUDNIU 2020

1915. Polecam modlitwom wszystkie osoby i sprawy związane z przygotowywanym opracowaniem historii Domowego Kościoła archidiecezji warmińskiej , aby nie zabrakło wytrwałości, natchnienia i determinacji oraz wszelkiej inspiracji i obfitych darów Ducha Świętego. Grzegorz Jarmużewski.

1916. Powierzam modlitwie następujące intencje dziękczynne:

– za szczęśliwe narodziny i łaskę Chrztu świętego trzech wnuków

– za zdrowie i wszelką pomyślność w życiu osobistym, małżeńskim i rodzinnym

– za wszystkie osoby wspierające nas na różny sposób w ostatnim czasie

Powierzam modlitwom również następujące intencje błagalne:

– o osobistą, małżeńską i rodzinną otwartość na natchnienia Ducha Świętego

– o obfite czerpanie z duchowego bogactwa formacji we wspólnocie Domowego Kościoła

– o nieustanne zgłębianie i konsekwentne podejmowanie zadań narzeczeńskich, małżeńskich i rodzicielskich, magisterskich i doktoranckich, zawodowych, i społecznych w naszej rozrastającej się rodzinie

Grzegorz Jarmużewski z rodziną.

1917. Módlmy się w intencji Marka Polskiego, który jest w bardzo ciężkim stanie w szpitalu. Prosimy o miłosierdzie Boże dla niego , cud uzdrowienia i potrzebne łaski dla jego bliskich.

1918. Módlmy się w intencji Małgorzaty, Wojciecha, Edyty i Michaliny o łaskę zdrowia, pokonanie choroby spowodowanej koronawirusem oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

1919. Prosimy o zdrowie dla Marii i wszystkich członków jej rodziny oraz o potrzebne łaski Boże na każdy dzień.

1920. Módlmy się o łaskę zdrowia dla Jana Orlińskiego, który jest w bardzo ciężkim stanie

w szpitalu.

1921. Módlmy się w intencji małżeństw naszej wspólnoty, które obchodzą w listopadzie i grudniu rocznice ślubów, aby małżonkowie nadal wspólnie budowali z Bogiem swoje małżeństwa i rodziny, a Matka Boża otaczała ich opieką.

1922. Proszę Pana Boga o łaskę zdrowia dla Łukasza i jego żony oraz błogosławieństwo Boże dla nich.

1923. Módlmy się za śp. Danutę Korzeniewską, aby jak najszybciej dostąpiła radości nieba i mogła oglądać Pana Boga twarzą w twarz. Grzegorzowi i Marioli Korzeniewskim niech Bóg udzieli potrzebnych łask.

1924. Módlmy się o zdrowie dla Michała.

1925. Módlmy się o łaskę nawrócenia dla Kaliny, dary Ducha Świętego i błogosławieństwo

Boże dla całej rodziny.

1926. Módlmy się o dary Ducha Świętego dla księdza Romana, o siły i wsparcie w posłudze

duszpasterskiej oraz dar mądrości w opracowaniu historii Jego wieloletniej posługi, jako moderatora diecezjalnego Domowego Kościoła.

1927. Módlmy się za Duszę śp. Dariusza, aby Pan Bóg okazał mu swoje miłosierdzie i wprowadził do swojego Królestwa.

1928.Proszę o modlitwę w intencji chorej Anety o łaskę zdrowia, nadzieję i błogosławieństwo Boże dla niej i jej rodziny.

1929. Módlmy się w intencji Renaty o łaskę zdrowia, wiarę, nadzieję i miłość w rodzinie.

1930. Módlmy się za mieszkańców Chorwacji dotkniętych trzęsieniem ziemi, aby ranni odzyskali zdrowie, zmarli dostąpili radości nieba a poszkodowani otrzymali niezbędną pomoc.

Intencje modlitewne można zgłaszać na adres e-mail ( zakładka DIAKONIE) lub dzwonić

telefon 89 5426452

Zachęcamy małżeństwa naszej wspólnoty, które nie są w diakonii modlitwy, aby dołączyły do niej. Wspólnie modląc się możemy wypraszać u Pana Boga łaski dla nas, naszych rodzin, dla wspólnoty, ojczyzny i świata.

Obfitości łask Bożych w Nowym Roku życzą Halina i Janusz Chowaniec.

HARMONOGRAM ZMIAN TAJEMNIC I, II, III 2021