INTENCJE MODLITEWNE ZGŁOSZONE W STYCZNIU 2021 ROKU

1931.Módlmy się w intencji mojej mamy Liliany, która choruje na covid-19. Jej stan jest bardzo poważny.

1932. Módlmy się w intencji Zygmunta o nawrócenie i przyjęcie Pana Boga w chwili śmierci.

1933. Módlmy się o zdrowie dla księdza Andrzeja Preuss oraz wszelkie łaski Boże.

1934.Módlmy się w intencji małżeństw naszej wspólnoty , które w styczniu obchodzą jubileusze zawarcia sakramentu małżeństwa , aby ich miłość wzrastała , a rodziny były Bogiem silne.

1935. Módlmy się o łaskę zdrowia dla Leszka oraz o to, aby zaufał Panu Bogu i doświadczył w swoim życiu , że Jezus Chrystus jest Drogą , Prawdą i Życiem.

1936. Prosimy o pomoc Ducha Świętego dla tych małżeństw Domowego Kościoła , które mają trudności z wypełnianiem wszystkich zobowiązań naszej wspólnoty , aby te trudności zostały przezwyciężone.

1937. Módlmy się o uratowanie Polaka, który w Anglii został skazany na śmierć głodową przez odłączenie od aparatury podtrzymującej życie. Prośmy o łaskę nawrócenia dla tych osób, które decydują o tym kto może żyć a kto umrzeć.

1938. Módlmy się o łaskę zdrowia dla Marcina.

1939. Módlmy się o łaskę Wiary, Nadziei i Miłości dla Klaudii.

1940. Módlmy się za duszę śp. Marcina , aby Pan Bóg okazał swoje miłosierdzie i wprowadził go do Królestwa Niebieskiego..

1941. Módlmy się o nawrócenie przeciwników życia popierających aborcję, za osoby decydujące w jakim momencie przerwać życie, dokonać eutanazji.

1942. Proszę o modlitwę za duszę śp Marty, aby dobry Bóg okazał swoje miłosierdzie i wprowadził ją do Królestwa Niebieskiego , bliskim w jej rodzinie udzielił łaski zaufania w miłosierdzie Boże.

1943. Módlmy się o powstanie w parafii Poświętne k/Łap kręgu Domowego Kościoła.

Intencje modlitewne można zgłaszać telefonicznie (tel. 89 5426452 ) lub na adres e-mail

dostępny na stronie internetowej domowykosciol.olsztyn.pl ( zakładka DIAKONIE- KONTAKT – DIAKONIA MODLITWY )

Serdecznie pozdrawiamy

Halina i Janusz Chowaniec.