PODSUMOWANIE WIELKOPOSTNEGO DNIA SKUPIENIA REJONU II

W dniu 13.03.2021r w parafii Bogarodzicy Dziewicy Matki Kościoła uczestniczyliśmy wspólnie w Wielkopostnym Dniu Skupienia naszego rejonu.

W trakcie Drogi Krzyżowej rozważaliśmy poszczególne stacje robiąc wgląd w nasze własne zmagania z dobrem i złem, codzienne wybory między miłością, a wszystkim, co jest jej przeciwieństwem.

Mszy Świętej przewodniczył ksiądz Cezary Opalach, moderator naszego rejonu. W trakcie homilii przybliżył nam postać świętego Józefa, patrona obecnego roku liturgicznego. Józef uważnie słuchał tego, co Bóg chciał mu powiedzieć i był gotowy zmieniać swoje plany i całe swe życie pod wpływem spotkania z Bogiem.

Adoracja Najświętszego Sakramentu dała nam możliwość osobistego spotkania żywego, rzeczywiście Obecnego Jezusa Chrystusa.

Powierzyliśmy Bogu nasze małżeństwa , rodziny, nasze kręgi, księży moderatorów. W sposób szczególny modlitwą objęliśmy tych, którzy nie mogli uczestniczyć w naszym spotkaniu prosząc o zdrowie, wzajemną miłość i przemianę życia dla nas wszystkich.

Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym.

Pamiętamy o Was w modlitwie.

Ania i Andrzej Częczek.