INFORMACJE DIAKONII MODLITWY

Intencje modlitewne zgłoszone w grudniu 2021

2037. Módlmy się w intencji zmarłej Danuty, aby Pan Bóg okazał jej miłosierdzie i wprowadził do radości nieba.

2038. Módlmy się za wstawiennictwem sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego w intencji Kasi, której małżeństwo i rodzina są zagrożone rozpadem. Prosimy o dary Ducha Świętego, aby uleczył ich relacje małżeńskie. Jezu, Ty wszystko wiesz. Jezu, Ty się tym zajmij.

2039. Módlmy się w intencji małżeństw Domowego Kościoła, które w grudniu mają swoje jubileusze ślubów, aby ich wzajemna miłość wzrastała ,coraz bardziej doskonaliły w życiu codziennym cnoty ewangeliczne a Pan Bóg błogosławił ich rodzinom.

2040 Módlmy się w intencji Marysi prosząc Boga o zdrowie dla niej oraz błogosławieństwo dla rodziny i właściwe wybory życiowe dla rodziców.

2041. Prosimy o łaskę zdrowia dla Mirosława, dary Ducha Świętego i błogosławieństwo Boże.

2042. O łaskę zdrowia dla Agaty i dary Ducha Świętego.

2043. Módlmy się o łaskę zdrowia i cofnięcie się cukrzycy dla Lilii oraz błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla całej rodziny.

2044. Módlmy się o łaskę nawrócenia dla Jadwigi, Karola, Aleksandry i Natalii, inne potrzebne łaski. Módlmy się o rozeznanie woli Bożej i życie zgodnie z nią dla Piotra. Módlmy się za małżeństwo Joli i Piotrka, które przeżywa kryzys, aby odnaleźli się wzajemnie a także odkryli miłość Jezusa.

2045. Módlmy się o błogosławieństwo Boże dla Ewy i Pawła. Niech dobry Bóg pozwoli im założyć szczęśliwą rodzinę na wzór Świętej Rodziny.

2046. Módlmy się, aby wszystkie rodziny żyły zgodnie ze Słowem Bożym. Módlmy się również za młodych, którzy dopiero założą rodziny, aby dobry Bóg obdarzył ich wszelkimi łaskami i dobrami.

2047.Módlmy się o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla dzieci- Igi, Ksawerego, Dominiki, Michała i wnuczka Alberta.

2948. Módlmy się o rozwiązanie problemu mieszkaniowego Magdy i Michała, o zdrowie dla całej rodziny.

2049. Módlmy się w intencji odrzucenia finansowania in-vitro w Sejmiku Województwa Warmińsko- Mazurskiego.

Intencje modlitewne można zgłaszać telefonicznie 89 5426452 lub na adres e-mail

(zakładka DIAKONIE KONTAKT DIAKONIA MODLITWY)

Zapraszamy też inne małżeństwa do diakonii modlitwy.

Serdecznie pozdrawiamy i życzymy obfitości łask Bożych w 2022 roku.

Halina i Janusz Chowaniec

HARMONOGRAM ZMIAN TAJEMNIC I, II, III 2022

ZGLOSZENIE-DO-DIAKONII-MODLITWY