X FILIALNA PIELGRZYMKA KWC DO GIETRZWAŁDU

Filia pelplińska Rodzin Domowego Kościoła Ruchu Światło – Życie wraz z Diecezją Łomżyńską w sobotę
27-tego sierpnia 2022r. będzie pielgrzymować z wdzięcznością za Dar Krucjaty Wyzwolenia Człowieka do Sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie. Gietrzwałd to miejsce w którym, Maryja wzywała Naród Polski do trzeźwości i odmawiania Różańca Świętego. Stańmy razem z Maryją w Jej Sanktuarium aby wskazywała nam drogę do Swojego Syna.
Zatem przyjedźmy do Matki Bożej
27-tego sierpnia 2022 roku na :

X Filialną Pielgrzymkę Krucjaty Wyzwolenia Człowieka do Gietrzwałdu.

O godz. 10:00 przy źródełku, rozpoczynamy Drogę Krzyżowej po górkach Kalwarii.

Przy kolejnych stacjach prosimy o podzielenie się krótkimi świadectwami uczestników pielgrzymki.
– moje przeżywanie i doświadczenie wolności,
– jak Pan Jezus działa poprzez moją osobę wśród ludzi do których jestem posłany,
– czy staram się być niosącym nadzieję i bezinteresownym darem z siebie dla innych ludzi,
– jak rozumiem wolność i jaką wartość ona dla mnie stanowi.

Po Drodze Krzyżowej o godzinie 13.30 polecając intencje Krucjaty Wyzwolenia Człowieka

i wszystkich jej członków zostanie odprawiona Msza Święta w Sanktuarium.

Mszy Świętej będzie przewodniczył Ks. bp. Tadeusz Bronakowski z diecezji Łomżyńskiej, przewodniczący Zespołu ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych Konferencji Episkopatu Polski.

Po Eucharystii w Amfiteatrze, konferencję wygłosi Ks. Biskup Tadeusz Bronakowski.

Temat konferencji ,,Posłani w pokoju Chrystusa budujmy, trzeźwą i wolną Polskę”.

Plan Pielgrzymki :

10.00 Droga Krzyżowa na Kalwarii Gietrzwałdzkiej.

12.00 Przerwa. Czas na posiłek.

13.30 Msza Święta.

15.00 – 16.00 Czas na konferencję. Zakończenie pielgrzymki.

Zapraszamy wszystkich chętnych którym bliskie jest Dzieło Krucjaty Wyzwolenia Człowieka i chęć spotkania się z Matką Bożą w Jej Sanktuarium.

Cześć Niepokalanej.

Moderator Filialny KWC Ks. Wacław Dokurno.
Filialna diakonia KWC Danuta i Krzysztof Śramscy.