EWANGELIZACJA ARCHIDIECEZJI WARMIŃSKIEJ

W dniach 21.10 – 23.10 w parafii Krzyża Świętego w Szczytnie, oraz w dniach 28.10-30.10 w  parafii Chrystusa Króla w Szczytnie  nasza wspólnota wraz z ks. moderatorem Cezarym Opalachem, głosiła rekolekcje ewangelizacyjne. Bardzo dziękujemy za świadectwa Grażynce i Robertowi Niedźwieckim, Asi i Pawłowi Letko, Ali i Jarkowi Dąbrowskim, Gosi i Mirkowi Andruszkiewicz oraz Gosi i Pawłowi Woźnickim.

Były to ostatnie rekolekcje ewangelizacyjne, w których nasza wspólnota brała udział. Bardzo dziękujemy wszystkim małżeństwom, które głosiły świadectwa przez okres trzech lat w różnych parafiach.

,,Bóg zapłać” ks. Cezaremu, za jego trud w kompletowaniu małżeństw chętnych do głoszenia świadectw i gorliwość w głoszeniu Dobrej Nowiny.

Dziękujemy za modlitwę w intencji rekolekcji i prosimy aby nadal się modlić o obfite owoce ,,Ewangelizacji Archidiecezji Warmińskiej”.

Zapraszamy dn. 28.11 do kościoła pod wezwaniem św. Jakuba w Olsztynie na Spotkanie Ruchów Katolickich Archidiecezji Warmińskiej, na którym odbędzie się podsumowanie dzieła Ewangelizacji Warmii. Rozpoczęcie o godz. 10.00.

Dorota i Piotr Jasińscy