NIEDZIELE ŚWIADECTW

Mamy już za sobą cztery Niedziele Świadectw  w parafii św. Anny,  parafii Matki Boskiej Fatimskiej, parafii św. Mateusza w Olsztynie, oraz parafii Opatrzności Bożej w Bartągu.

Świadectwa głosili: Grażyna i Robert Niedźwieccy, Bożena i Wojtek Szczurek, Małgorzata i Paweł Woźniccy, Joanna i Adrian Grabowscy, Barbara i Krzysztof Hawryluk, Joanna i Paweł Letko, Irma i Gerard Kardahs, Halina i Janusz Chowaniec, Alina i Jarosław Dąbrowscy, Małgorzata i Mirosław Andruszkiewicz oraz my.

Bardzo Wam dziękujemy za  poświęcony czas i trud, a przede wszystkim za podzielenie się z innymi Waszym doświadczeniem wspólnoty.

Ogromne podziękowania składamy w imieniu całej wspólnoty Ks. Cezaremu, który głosząc homilie przez cztery kolejne niedziela,  na wszystkich Mszach Świętych przybliżał wiernym naszą wspólnotę, a także pokazywał jak dążyć do świętości w małżeństwie.

Otoczmy modlitwą Gosię i Pawła Woźnickich,  Monikę i Bogdana Kolz, Irmę i Gerarda Kardahs oraz Alę i Janka Pilipienko,  będą oni  pilotowali tworzące się kręgi.

Pierwsze spotkanie w parafii św. Anny w Olsztynie odbyło się dzisiaj o godz. 19.00. Następne odbędą się: w parafii Matki Boskiej Fatimskiej w Olsztynie 25.10 o godz. 16.00, w parafii Opatrzności Bożej w Bartągu 25.10. o godz. 16.00 i w parafii św. Mateusza 08.11. o godz. 16.00.

Módlmy się również za małżeństwa, które chcą poznać naszą wspólnotę.

Następne Niedziele Świadectw planujemy po Nowym Roku.

Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało” ( Łk 10, 2)

Nadal gorąco prosimy o zaangażowanie się wszystkich małżeństw do gotowości dzielenia się radością bycia w Domowym Kościele, opowiedzeniu o działaniu Pan w naszym życiu, o łaskach którymi Pan Bóg nas obdarza .

Małżeństwa, które jeszcze nie napisały swoich świadectw prosimy, aby to zrobiły i przesłały  do ks. moderatora diecezjalnego  Cezarego Opalacha moderatordiecezjalny@domowykosciol.olsztyn.pl .

Otoczmy modlitwą to dzieło a także całą wspólnotę Domowego Kościoła.

Dorota i Piotr Jasińscy