ZAKOŃCZENIE ROKU PRACY REJONU MRĄGOWO

Spotkanie kończące rok formacji Domowego Kościoła w Rejonie Mrągowo

W minioną sobotę 18.06.16. Domowy Kościół Rejon Mrągowo spotkał się przy ognisku zorganizowanym przy parafii M.B. Saletyńskiej w Mrągowie, by przy zabawie i śpiewie podziękować Panu Bogu za dar kolejnego roku formacji i pracy w Kręgach. Były obecne pary z Kętrzyna z ks. Mariuszem i z Piecek. Było pieczenie kiełbasek na ognisku, ciasto, kawa, herbata. Zabawę poprowadziła Ania. Dzieci mogły pograć w piłkę czy radować się zabawą na świeżym powietrzu. Przybył też do nas ks. Jan, proboszcz parafii M.B. Saletyńskiej, któremu serdecznie dziękujemy za udzieloną gościnę. Serdeczne podziękowania należą się również naszej parze rejonowej Ani i Ryśkowi za trud organizacji tej radosnej agapy w plenerze.

Była to okazja do zabawy, ale też do wzajemnych rozmów, lepszego poznania się, ubogacenia się drugim człowiekiem i jego doświadczeniem, do budowania wspólnoty.

Niech wakacje będą czasem nabrania nowych sił, tych dla ciała i ducha. Pamiętajmy, że Pana Boga zawsze zapraszamy i zabieramy ze sobą na wszystkie wakacyjne dni i szlaki.

Do zobaczenia po wakacjach.

Marzena i Grzegorz Zdanuk