PODZIĘKOWANIA

„Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich.” (J 15,13). 

Kochani małżonkowie

Za nami już kolejna akcja ewangelizacyjna, która odbyła się w parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Olsztynie na Dajtkach. W sobotę 10.02.2018 r odbył się tam Wieczór Małżeński wraz z randką, a w niedzielę 11.02.2018 r odbyła się Niedziela Świadectw. Dziękujemy, że byliście z nami w ten piękny czas dla naszej wspólnoty. Mamy nadzieję, że był on świadectwem dla wielu małżeństw, którzy są jeszcze daleko od Chrystusa, a może już dziś, także dzięki Wam, są o krok bliżej do Pana Boga.  

Dziękujemy za Wasz trud, pomoc, modlitwę i pracę włożoną w przygotowanie tego dzieła. Dziękujemy również małżeństwom które w tych dniach dawały świadectwa – Małgorzacie i Mirosławowi Andruszkiewiczom, Grażynie i Robertowi Niedźwieckim, Bożenie i Wojciechowi Szczurkom, Joannie i Pawłowi Letko, Małgorzacie i Pawłowi Woźnickim oraz Małgorzacie i Januszowi Szczerba.

Szczególne podziękowania składamy na ręce naszych kapłanów Ks. Marianowi Machnikowi oraz Ks. Cezaremu Opalachowi, którzy tak pięknie głosili Słowo Boże i przybliżali małżonkom charyzmat wspólnoty Domowego Kościoła, a także ks. Mariuszowi, który nad wszystkim czuwał  od strony organizacyjnej.

Powierzajmy Panu Bogu Alę i Janka Pilipienko, Ks. Mariusza Romana, którzy będą pilotować nowo powstały krąg na Dajtkach oraz małżeństwa, które chciały skorzystać z zaproszenia do naszej wspólnoty.

Prosimy abyście w dalszym ciągu licznie włączali się  w działania ewangelizacyjne, które są jeszcze przed nami. Prosimy gorąco o zaangażowanie się wszystkich małżeństw, a w szczególności o Wasze wsparcie modlitewne. Niech nasza wspólna modlitwa będzie umocnieniem do dalszej posługi. Nadal prosimy również małżeństwa, które jeszcze nie napisały swojego świadectwa, aby radością bycia w Domowym Kościele i świadectwem swojego życia, podzielili się z innymi. Przelejcie tę radość na papier i prześlijcie do ks. Cezarego Opalacha na adres: cezary.opalach@uwm.edu.pl

Ala i Jarek Dąbrowscy – Diakonia Ewangelizacji