DIAKONIA MUZYCZNA

- SCHOLA DOMOWEGO KOŚCIOŁA

Póki mego życia, chcę śpiewać Panu
i grać mojemu Bogu, póki mi życia starczy.
Niech miła Mu będzie pieśń moja,
będę radował się w Panu.

Błogosław, duszo moja, Pana!
Alleluja.

(psalm 104)

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!!!

Prosimy, abyście dołączyli do naszej scholi!
Czeka nas wyzwanie w związku z uczestniczeniem w dniu wspólnoty 8 grudnia. Potrzebujemy stać się siłą! Na chwałę Pana!
Na świadectwo innym!

Jesteśmy pewni, ze w każdym kręgu jest choć jedna osoba, która potrafi śpiewać. Prosimy animatorów o wytypowanie chętnych(:
Jak pamiętacie jesteśmy wspólnotą rodzinną, więc zapraszamy także Wasze dzieci.

W duchu nowego roku formacyjnego NARODZIĆ SIĘ NA NOWO przyjmijcie wezwanie w imię Pana Jezusa do wspólnotowego śpiewu!

Wszystkich animatorów kręgów prosimy o przesłanie nam maila z odpowiedzią, ustosunkowaniem się do tego wezwania(:
Chętnych prosimy o kontakt telefoniczny 602 706 182 lub mailowy.

Z Panem Bogiem!

Izabela i Paweł Duda
Diakonia Muzyczna DK

PRÓBY SCHOLI:

Elbląska 44, Osiedle Mazurskie,

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

PUK, puk, p u k…

Tak sobie pukamy do serc pragnących dołączyć do scholi, ale bojących się poświęcić swój czas i wysiłek, a może obawiających się surowych prowadzących? (:

Czyż nie widzicie jak nas mało, a jednak dajemy radę z Bożą pomocą!

Nadchodzi czas końca roku formacyjnego, czeka nas Msza Św. majowa, a potem już na koniec roku w Gietrzwałdzie.
I do tej ostatniej szczególnie zapraszamy wszystkich, którzy mają dar od Pana, bo przecież byłoby nie w porządku nie służyć innym tym , co zostało dane.
Pragniemy zaprosić także tych, którzy na co dzień śpiewają w chórze w Bartągu, chórach lub zespołach parafialnych, także prosimy o kontakt ekipę z Mrągowa. Myślimy, że warto połączyć siły na te wyjątkową okazję.

Panu Naszemu chwała niech brzmi!!!

Izabela i Paweł

P.S. Ściskamy mocno z wdzięcznością naszą Scholkę śpiewającą i grającą!!!

Nasza Diakonia Muzyczna

Schola 17 marca