RODZINA POGORZELCÓW Z DK POTRZEBUJE POMOCY

Szczęść Boże!

Piszę ws. Piotrka i Justyny Skorupa, którzy przez wiele lat należeli do naszej warmińskiej oazy, a później do Domowego Kościoła. Piotr z Justyną wyjechali kilka lat temu z Olsztyna spełniać marzenia pod Augustowem. Mają gospodarstwo, kozy, kury, króliki, itd. Piotr nauczył się robić genialne sery i chleby. Mają trójkę dzieci.

Niestety dziś w nocy pożar strawił ich gospodarstwo. Dzięki czujności sąsiadów im nic się nie stało. Ale są teraz w bardzo ciężkiej sytuacji. Gospodarstwo budowali mimo wielu przeciwności, stanowiło dla nich źródło utrzymania.

Przyjaciele z Augustowa uruchomili dla nich zbiórkę pieniędzy na odbudowę gospodarstwa https://zrzutka.pl/gwn4gx Piotrek z Justyną aktywnie włączali się w życie Domowego Kościoła, formowali się z nami w kręgu w Dywitach. Chcę prosić o udostępnienie tej informacji na stronie Domowego Kościoła i puszczenie jej do kręgów. Każda pomoc się przyda.

Pomóc można również  wpłacając na konto Justyny Skorupa:59203000451130000008538990

Pozdrawiam,
z Bogiem!