INFORMACJE DIAKONII MODLITWY

INTENCJE MODLITEWNE ZGŁOSZONE W KWIETNIU I MAJU 2021

1957. Prosimy bardzo o żarliwą modlitwę za Marcina, męża Ewy o łaskę zdrowia .Jest w szpitalu covidowym .

1958.Módlmy się w intencji śp. Eugeniusza Nakielskiego, aby Pan Bóg okazał mu miłosierdzie i wprowadził do królestwa niebieskiego, a rodzinie zmarłego udzielił błogosławieństwa.

1959. Módlmy się w intencji małżeństw Domowego Kościoła , które w kwietniu obchodzą jubileusze ślubów , aby Pan Bóg udzielił małżeństwom potrzebnych łask do wzrastania w wierze, nadziei i miłości oraz błogosławił ich rodzinom.

1960. Módlmy się za śp. Janinę Tarasiewicz, aby jak najszybciej mogła cieszyć się radością nieba.

1961. Módlmy się o ulgę w cierpieniu dla Zofii Olender.

1962. Módlmy się w intencji Eugenii i Lucjana o łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże na każdy dzień.

1963. Módlmy się o łaskę przemiany serca dla Eryka.

1964. Módlmy się za małżeństwa z naszej wspólnoty, które w maju mają rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa, aby wzajemna miłość małżonków ciągle pogłębiała się. Niech Pan Bóg błogosławi im i ich rodzinom.

1965. Módlmy się o pokój w Ziemi Świętej i innych rejonach świata, aby ludzie nie doświadczali cierpień i zniszczeń , które niesie wojna.

1966. Módlmy się za chrześcijan prześladowanych, aby umocnieni łaską Bożą wytrwali w wierze, a prześladowcy otrzymali łaskę przemiany i nawrócenia.

1967. Módlmy się w intencji Eweliny i Rafała i ich córki Marysi o dary Ducha Świętego i podjęcie właściwej decyzji życiowej.

1968. Módlmy się w intencji Aleksandra oraz Ludwika z rodziną o potrzebne łaski Boże w życiu codziennym i pomoc w rozwiązaniu zaistniałych problemów zgodnie z wolą Bożą.

1969. Prosimy o łaskę rozeznania w podjęciu ważnej decyzji przez Ewelinę Danutę oraz błogosławieństwo Boże dla wszystkich członków rodziny.

1970. Módlmy się w intencji Joanny o cud uzdrowienia i potrzebne łaski.

Intencje modlitewne można zgłaszać telefonicznie – 89 5426452 lub na adres e-mail(zakładka DIAKONIE KONTAKT – DIAKONIA MODLITWY).

Serdecznie pozdrawiamy

Halina i Janusz Chowaniec