INFORMACJE DIAKONII MODLITWY

INTENCJE MODLITEWNE ZGŁOSZONE W KWIETNIU I MAJU 2022

2080. Módlmy się o błogosławieństwo Boże, aby Bogu wiadoma osoba donosiła ciążę i szczęśliwie urodziła.

2081. Módlmy się o łaskę zdrowia dla 4-letniej Nadii oraz o światło Ducha Świętego dla lekarzy, aby podjęli właściwą decyzję w leczeniu.

2082. Módlmy się o uzdrowienie Władysławy Wróbel mamy Łukasza oraz o wszelkie łaski Boże dla najbliższych, męża, dzieci, wnuków.

2083. Módlmy się za duszę św. p. Władysławy Wróbel mamy Łukasza, aby Pan Bóg okazał jej miłosierdzie i jak najszybciej mogła dostąpić radości nieba.

2084. Módlmy się w intencji małżeństw naszej wspólnoty, które w kwietniu obchodzą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa , aby miłość małżonków stale pogłębiała się i umacniała. Niech Pan Bóg błogosławi im i ich rodzinom.

2085. Módlmy się w intencji Aleksandra, aby kierował się w życiu rozeznaniem woli Bożej i znalazł drogę wyjścia z trudnych sytuacji.

2086. Módlmy się o cud uzdrowienia Anny, u której zdiagnozowano złośliwego raka żołądka. Jest młodą żoną i mamą dwójki małych dzieci. Prośmy o potrzebne łaski Boże dla niej i jej najbliższych, na ten trudny czas.

2087. Módlmy się o powrót do zdrowia i aktywności zawodowej Piotra Rozworowskiego.

2088. Módlmy się w intencji małżeństw wspólnoty Domowego Kościoła , które w maju obchodzą jubileusze ślubów , aby nadal wiernie kroczyły drogą miłości i zaufania, a Pan Bóg błogosławił im i ich rodzinom

2089.Módlmy się w intencji Marii o łaskę zdrowia po udarze oraz światło Ducha Świętego dla lekarzy, aby podjęli właściwą decyzję w leczeniu oraz błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

2090. Módlmy się o cud uzdrowienia małego dziecka , które wpadło pod pociąg i jest w ciężkim stanie.

2091. Módlmy się o łaskę zdrowia dla 15-letniej Karoliny.

2092. Módlmy się o łaskę zdrowia dla Danuty i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

2093. Módlmy się o łaskę zdrowia dla 5-letniej Zuzi i błogosławieństwo Boże dla rodziców i całej rodziny.

2094. Prosimy o łaskę żywej wiary, dary Ducha Świętego oraz błogosławieństwo Boże dla Ireny i Marka, ich dzieci oraz zięcia i wnuczki.

2095. Módlmy się w intencji Jana o łaskę zdrowia, zahamowanie choroby nowotworowej oraz potrzebne łaski Boże dla niego i członków rodziny.

2096. Módlmy się o łaskę nawrócenia i przewartościowania życia Krzysztofa, o cud przemiany jego serca i uzdrowienie duchowe oraz o cud wzajemnej miłości dla nas i powrót dobrych chwil, wspólną przyszłość.

2097. Módlmy się o łaskę przemiany serca Adama, aby pojednał się z ojcem jeszcze za życia.

Intencje modlitewne można zgłaszać telefonicznie ( 89 5426452) lub na adres e-mail ( zakładka DIAKONIE KONTAKT – DIAKONIA MODLITWY)

Halina i Janusz Chowaniec

HARMONOGRAM ZMIAN TAJEMNIC IV, V, VI 2022

ZGŁOSZENIE-DO-DIAKONII-MODLITWY