ZAKOŃCZENIE ROKU FORMACYJNEGO 2022/2023 W REJONIE MRĄGOWSKIM

Zakończenie roku pracy Rejonu Mrągowo

W dniu 11 czerwca 2023 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku pracy Rejonu Mrągowo, które rozpoczęło się Mszą Świętą w kościele św. Wojciecha w Mrągowie. Mszy Świętej przewodniczył i homilię wygłosił ksiądz proboszcz Wiesław Świdziński. Celebrans w homilii mówił o Domowym Kościele, ważności rodzin i potrzebie trwania w małżeństwach sakramentalnych.

Przed błogosławieństwem końcowym przed ołtarz zostały poproszone małżeństwa
z Domowego Kościoła, które w czerwcu i lipcu obchodzą swoje jubileusze ślubu (w sumie 15 małżeństw o stażu od 7 do 47 lat). Ksiądz proboszcz wraz z parą rejonową złożyli najserdeczniejsze życzenia i gratulowali wspaniałego świadectwa życia w trwałych związkach. Małżeństwa zostały obdarowane różami i hymnem „O miłości” świętego Pawła.

Po Mszy Świętej odbyła się Agapa w sali parafialnej. Uroczystość uświetniła obecność pary diecezjalnej Ali i Jana Pilipienko.

Bogu niech będą dzięki za kolejny rok pracy. Chwała Panu!