ZAPROSZENIE-DZIEŃ SKUPIENIA DIAKONI EWANGELIZACJI

DRODZY MAŁŻONKOWIE

Diakonia ewangelizacji Domowego Kościoła archidiecezji warmińskiej serdecznie zaprasza wszystkich ewangelizatorów, sympatyków i wszystkich członków DK, na

Wiosenny Dzień Skupienia

18.05.2024 r

Parafia Najświętszej Maryi Panny Różańcowej w Olsztynie (Dajtki) ul. Żytnia 68

Poniżej podajemy plan i prosimy o potwierdzenie przybycia telefoniczne lub mailowo (prosimy o zabranie ze sobą ciasta, sałatki lub przekąski)

14.00 – Konferencja ks. Kazimierza Kieszek misjonarza SMA

Afryka rozszarpana – Idzie szariat – Europa dla Chrystusa”.

Temat konferencji nawiązuje do hasła i tematu nowego roku formacyjnego

2024/2025 „Powołani do misji”. Ks. Kazimierz Kieszek jest zasłużonym,

wieloletnim misjonarzem w Afryce i na Bliskim Wschodzie, odznaczonym za

swoją posługę Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski (Kościół parafialny)

15.00 – Eucharystia i Adoracja Najświętszego Sakramentu (Kościół parafialny)

16.30 – Agapa (poczęstunek słodki i wytrawny) – kawiarenka parafialna, budynek

plebanii

Kochani, kończymy już niebawem kolejny rok pracy. Rok pełen wyzwań, posług i świadectw, w którym Bóg posyłał nas z niesieniem Dobrej Nowiny w różne zakątki naszej diecezji. W trakcie tych kilku miesięcy odbyły się Niedziele Świadectw w wielu parafiach, katechezy dla rodziców dzieci przystępujących do I Komunii Świętej, spotkania ewangelizacyjne z narzeczonymi, warsztaty. Dużym zainteresowaniem małżonków cieszyły się również Wieczory Małżeńskie wraz z Randką. Wszystkie te dzieła ewangelizacyjne nie byłyby możliwe bez małżonków, którzy zaangażowali się całym sercem w działalność Diakonii Ewangelizacyjnej, dla których posługa jest jak kromka powszedniego chleba, którą dzielą się z innymi w radości. Chcemy Panu Bogu podziękować za wszelkie łaski i radować się z owoców ewangelizacji, jakie już teraz są widoczne w naszej wspólnocie Domowego Kościoła.

e-mail: dabrala@o2.pl, tel. 512113413

Ala i Jarek Dąbrowscy – Diakonia Ewangelizacji