ZAKOŃCZENIE ROKU PRACY W MRĄGOWIE

Domowy Kościół Rejon Mrągowo zakończył rok formacji

W sobotę, 20.06.15. przy ognisku, miała miejsce agapa, która stanowiła zakończenie roku pracy i formacji Domowego Kościoła z rejonu Mrągowa. Obecne były również rodziny z kręgów pilotowanych z Kętrzyna.
Spotkaliśmy się u Księży Saletynów na placu przy Domu Rekolekcyjnym i po zawiązaniu wspólnoty rozpalono ognisko i każdy mógł upiec przygotowane wcześniej kiełbaski. Na stole pojawiły się dania słodkie i nie słodkie, które wraz z kawą czy herbatą uzupełniały menu radosnego spotkania. Można było też potańczyć do muzyki i układów tanecznych przygotowanych profesjonalnie i prowadzonych przez Anię. Była też piłka, która dała radość dzieciom i rodzicom. Pogoda trochę postraszyła chmurami, ale nic co by zaszkodziło atmosferze zabawy się nie zdarzyło.
Serdeczne podziękowania dla gospodarzy miejsca Księży Saletynów wraz z księdzem proboszczem Janem Kijkiem, którego kilka słów i kapłańskie błogosławieństwo zakończyło nasze spotkanie.
Dziękujemy za obecność, udział w zabawie, przygotowane i ofiarowane na wspólny stół dary oraz przypominamy, że inauguracja nowego roku pracy będzie miała miejsce w Glotowie 29.08.15. i rozpocznie się o godz. 10.30. (szczegółowy plan na stronie Diecezjalnej Domowego Kościoła).
Błogosławionych wakacji!
Marzenna i Grzegorz Zdanuk