INFORMACJE DIAKONII MODLITWY

INTENCJE MODLITEWNE ZGŁOSZONE W CZERWCU 2022

2098. Módlmy się o dary Ducha Świętego dla Roberta w dawaniu świadectwa.

2099. Z wdzięczności Bogu za ocalenie z groźnego wypadku samochodowego dwóch córek(Karoliny, Anny) módlmy się o dalsze Boże błogosławieństwo dla małżeństwa Bożeny i Grzegorza, ich czworga dzieci oraz czterech wnuków, tudzież za wszystkie bliskie ich rodzinie osoby, wydarzenia i sprawy, a szczególnie o owocne przeżycie uroczystości zawarcia sakramentu małżeństwa przez ich córkę Annę i narzeczonego Tomasza 24 czerwca Roku Pańskiego 2022.

2100. Módlmy się o dary Ducha Świętego dla zespołu osób opracowujących „ Historię Domowego Kościoła” rodzinnej gałęzi ruchu Światło – Życie w archidiecezji warmińskiej, we wspomnieniach par i moderatorów diecezjalnych, w ich zaszczytnym ale trudnym zadaniu uświetnienia i pogłębienia przeżywania jubileuszu 50-lecia naszej wspólnoty, w skali ogólnopolskiej ( 1973- 2023).

2101. Módlmy się o łaskę zdrowia dla Jasia oraz o ufność Bożą dla jego rodziców.

2102. Módlmy się za duszę sp. Teresy, aby Pan Bóg okazał jej miłosierdzie i jak najszybciej mogła dostąpić radości nieba.

2103. Módlmy się w intencji małżeństw Domowego Kościoła, które w czerwcu obchodzą jubileusze ślubów, aby wzajemna miłość,wiara i zaufanie wzrastały a Pan Bóg błogosławił ich rodzinom.

2104. Prosimy o modlitwę w intencji Julii o uwolnienie z uzależnień, w które weszła,o dary Ducha Świętego, aby miała siłę i chęć zerwania ze środowiskiem, które ją zniewala oraz o potrzebne łaski dla jej syna i ojca tego dziecka.

2105. Módlmy się w intencji Janka o łaskę zdrowia oraz błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

Intencje można zgłaszać telefonicznie 89 5426452 lub na adres e-mail podany w zakładce DIAKONIE- KONTAKT DIAKONIA MODLITWY.

Halina i Janusz Chowaniec

HARMONOGRAM ZMIAN TAJEMNIC VII, VIII, IX 2022

ZGŁOSZENIE-DO-DIAKONII-MODLITWY