PODZIĘKOWANIE

Droga Wspólnoto !

W niedzielę 21.01.2024 r w parafii Św. Jana Apostoła i Ewangelisty Sanktuarium Bożej Opatrzności w Bartągu, odbyła się Niedziela Świadectw organizowana przez naszą wspólnotę Domowego Kościoła.

Składamy serdeczne podziękowania ks. Cezaremu Opalachowi, moderatorowi diakonii ewangelizacyjnej – za wygłoszone Słowo Boże i przybliżenie naszej wspólnoty innym małżeństwom i kapłanom. Gorąco dziękujemy również Małgorzacie i Pawłowi Woźnickim – za świadectwo ich życia. Wielkie podziękowania składamy również Małgorzacie i Bogdanowi Wójtowicz oraz Irmie i Gerardowi Kardahs – za organizację i  czynny udział w spotkaniu na plebanii z parafianami, którzy chcieliby skorzystać z zaproszenia do wspólnoty. 

Kochani małżonkowie, już niebawem 14.04.2024 r odbędzie się kolejna Niedziela Świadectw, tym razem w Parafii Błogosławionego Stefana Wyszyńskiego w Olsztynie. Prosimy więc gorąco o zaangażowanie się wszystkich małżeństw, a w szczególności o wasze wsparcie modlitewne. Wiemy jak bardzo jest ono ważne we wszystkich dziełach ewangelizacyjnych. Zachęcamy Was również do czynnego udziału w Diakonii Ewangelizacji, a przede wszystkim do głoszenia świadectwa podczas Niedzieli Świadectw. Widzimy ogromne owoce tego dzieła, ponieważ w ciągu ostatnich lat powstało wiele nowych kręgów małżeńskich. 

Nadal więc prosimy małżeństwa, które jeszcze nie napisały swoich świadectw, aby radością bycia w Domowym Kościele i świadectwem swojego życia, podzielili się z innymi. Przelejcie tę radość na papier i prześlijcie do do ks. Cezarego Opalacha na adres mailowy  cezary.opalach@uwm.edu.pl.

Halina i Stanisław Dytnerscy – Para diecezjalna
Alina i Jarosław Dąbrowscy – diakonia ewangelizacji