INFORMACJE DIAKONII MODLITWY

INTENCJE MODLITEWNE ZGŁOSZONE W STYCZNIU 2024

2212. Módlmy się w intencji mamy , która jest w 4-tym tygodniu ciąży, aby zaufała Panu Bogu i pozostawiła swoje dziecko przy życiu.

2213. Módlmy się za małżeństwa Domowego Kościoła, które w styczniu mają jubileusze zawarcia sakramentu małżeństwa, aby byli wierni złożonej przed laty przysiędze , pielęgnowali wzajemną miłość i byli świadkami wiary w swoich rodzinach i otoczeniu.

2214. Módlmy się o łaskę zdrowia dla Magdy oraz o łaskę zdrowia w rodzinie Agnieszki.

2215. Proszę o modlitwę w intencji pełnego uzdrowienia Piotra Rozworowskiego z choroby nowotworowej, a także siły dla Gabrysi, jego żony i pełne uzdrowienie jej wzroku. W imieniu Andrzeja- Lucjan.

2216. Módlmy się o Boże błogosławieństwo, siły i powrót do zdrowia dla Andrzeja.

2217. Módlmy się o światło dla lekarzy i pomyślne przeprowadzenie 02.02. zabiegu zamknięcia otworu w sercu oraz powrót do zdrowia dla Barbary Tabaka. O Boże błogosławieństwo.

2218. Módlmy się za duszę Brata Czesława Olender w grugą rocznicę śmierci oraz za rodziców Olendrów i Tabaków, za braci Mirosława i Janusza oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

2219. Módlmy się o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla naszej rodziny i pomyślne zakończenie spraw mieszkaniowych i finansowych, o zdrowie dla wnusi Wiktorii i dla chorych z naszej rodziny oraz wszystkich chorych.

2220. Módlmy się o powrót do zdrowia dla Ani Walkowskiej po udarze.

2221. Módlmy się o łaskę zdrowia dla małej Michaliny, która w tej chwili walczy o życie.

2222. Módlmy się o dary Ducha Świętego dla Dominika, odczytanie woli Bożej w jego życiu i błogosławieństwo Boże na każdy dzień.

2223. Módlmy się za naszą ojczyznę- Polskę, aby była wierna Bogu, aby nastąpiło nawrócenie tych ,którzy występują przeciwko Ewangelii, Chrystusowi i Krzyżowi. Prośmy o ochronę życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci , zaniechanie deprawacji dzieci i młodzieży oraz zgodę i pokój w naszym kraju.

 

Intencje modlitewne można zgłaszać telefonicznie (89 5426452 ) lub na adres e-mail dostępny w zakładce DIAKONIE KONTAKT – DIAKONIA MODLITWY oraz z formularza na stronie DK Olsztyn w zakładce SKRZYNKA MODLITWY link bezpośredni: https://domowykosciol.olsztyn.pl/?page_id=171

Pozdrawiamy serdecznie
Halina i Janusz Chowaniec

HARMONOGRAM ZMIAN TAJEMNIC I, II, III 2024 r.

ZGŁOSZENIE-DO-DIAKONII-MODLITWY