OAZA RODZIN III STOPNIA W RZYMIE 2024

OAZA RODZIN III STOPNIA – RZYM/CECCHINA 1.-17.VIII.2024r.
UWAGA !!!!!   jeszcze jest 10 wolnych miejsc, a termin zapisów przedłużony.
Kontakt:
Katarzyna i Krzysztof Prusikowie
Kasia tel. 607 824 737           mail: prusikkatarzyna@gmail.com
Krzysztof tel. 661 739 599    mail: prusik6471@gmail.com

 Kościół jako Misterium, czyli sposób obecności Boga wśród ludzi, może być odkryty tylko o tyle, o ile zostanie przeżyty”. Ks. Franciszek Blachnicki

 

1.Koszt rekolekcji wynosi 1190 euro od osoby. Dojazd we własnym zakresie.

2. Rekolekcje organizowane są bez dzieci.

3. Zakwaterowanie w Domu Pielgrzyma Casa San Francesco w Cecchinie, 20 km na południe od Rzymu. Domem opiekują się przemiłe siostry franciszkanki .

4. Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych z łazienką, pościelą i ręcznikami. Pokoje nie posiadają klimatyzacji (można wziąć ze sobą mały elektryczny wiatraczek), są to jednak wysokie pomieszczenia, w których ciemne zasłony zabezpieczają przed nadmiernym nagrzaniem. Poza tym Cecchina to jedna z miejscowości tzw. Castelli, które są chłodniejsze niż sam Rzym.

5. W Domu Pielgrzyma podczas rekolekcji będziemy jedyną grupą. Mamy do dyspozycji: kaplicę, salę konferencyjną, jadalnię, zamykany parking, ogród cytrusowy.

6. Osobom przylatującym samolotem zalecamy bukować bilety na lotnisko Ciampino, jest bliżej do Cecchiny. Przed rekolekcjami wyślemy wszystkim uczestnikom mapki, plany dojazdu itp. Tak żeby bezpiecznie i bez problemu dotrzeć na miejsce .

7. Rekolekcje rozpoczynają się we czwartek 1 sierpnia (dzień przyjazdu) kolacją o godz. 18.00 a kończą Agapą 16 sierpnia. Rozjazd 17 sierpnia w sobotę po śniadaniu.

8. Cena rekolekcji zawiera: pobyt w Casa San Francesco od kolacji 1 sierpnia do śniadania 17 sierpnia, dwa posiłki dziennie tj. śniadanie wzmocnione i obiadokolacja, bilety na wszystkie środki transportu, bilety wstępu do miejsc objętych programem rekolekcji, ofiary w kościołach, w których będzie odprawiana Eucharystia.

9. Podczas rekolekcji przemieszczamy się lokalnymi środkami transportu (metro, kolejki, autobusy, tramwaje).

10. Warunkiem przyjęcia na listę uczestników OR III stopnia jest wypełnienie Karty Zgłoszenia i odesłanie jej na adres mailowy: . Po weryfikacji Waszego zgłoszenia otrzymacie informację o konieczności dokonania wpłaty zaliczki w wysokości 300 euro od pary w terminie do końca stycznia 2024r.

WAŻNEDopiero po dokonaniu wpłaty zaliczki zostajecie wpisani na listę uczestników.

Do 31. marca należy dokonać wpłaty drugiej zaliczki w wysokości 300 euro od pary. Pozostałą kwotę wpłacamy gotówką na miejscu po dotarciu na rekolekcje.

11. Od momentu zamknięcia listy uczestników będziemy się z Wami regularnie kontaktować drogą mailową aby w Duchu Modlitwy przygotować się dobrze do przeżywania rekolekcji III stopnia.

Szczęść Boże

Ks. Kamil Kowalewski

Katarzyna i Krzysztof Prusikowie