ŻYCZENIA DLA KS DR ZDZISŁAWA KIELISZKA Z OKAZJI 25 – ROCZNICY ŚWIĘCEŃ KAPŁAŃSKICH

Drogi Księże Zdzisławie, Moderatorze Diecezjalny Domowego Kościoła w Archidiecezji Warmińskiej !

Z okazji 25-tej rocznicy Twoich święceń kapłańskich przyjmij od nas życzenia wytrwałego przechodzenia w Twoim duszpasterskim posługiwaniu i pielgrzymowaniu, z pomocą Bożą i ludzką, od rzeczy nieważnych do rzeczy najważniejszych, w myśl ulubionych przez Ciebie i często cytowanych słów św. Jana Pawła II, że „ze wszystkich rzeczy nieważnych piłka nożna jest najważniejsza”, abyś mógł w odpowiednim czasie za Apostołem Narodów powiedzieć: „Stoczyłem piękną walkę. Bieg ukończyłem. Wiarę ustrzegłem. Teraz czeka na mnie wieniec sprawiedliwości, który w owym dniu wręczy mi Pan, sprawiedliwy sędzia. A nie tylko mnie, ale również wszystkim, którzy umiłowali Jego przyjście.” (2Tm 4,7-8)

Z zapewnieniem o modlitwie

droga Twemu sercu