INFORMACJE DIAKONII MODLITWY

INTENCJE MODLITEWNE ZGŁOSZONE W KWIETNIU I MAJU 2024

2241. Módlmy się za Annę i jej męża Tomasza, o Boże błogosławieństwo za wstawiennictwem Błogosławionej rodziny Ulmów z Markowej koło Łańcuta na Podkarpaciu, w radosnym , a zarazem pełnym niepokoju czasie od poczęcia do narodzin upragnionego i wyczekiwanego dziecka.

2242. Módlmy się w intencji Joanny ,u której wykryto tętniaka, aby operacja udała się i Pan Bóg błogosławił jej i jej rodzinie.

2243. Módlmy się o łaskę zdrowia dla Marysi i jej nienarodzonego dziecka, u którego wykryto wodonercze. Potrzeba cudu, gdyż dziecko jest za małe, aby je operować i za małe, aby urodzić.

2244. Módlmy się w intencji Zbigniewa o łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

2245. Módlmy się za małżeństwa i rodziny naszej wspólnoty, aby Pan Bóg obdarzał je potrzebnymi łaskami.

2246. Módlmy się za Polskę, aby była wierna Bogu, Jego przykazaniom i mogła rozwijać się w pokoju wewnętrznym i zewnętrznym.

Intencje modlitewne można zgłaszać telefonicznie (89 5426452 ) lub na adres e-mail dostępny w zakładce DIAKONIE KONTAKT – DIAKONIA MODLITWY oraz z formularza na stronie DK Olsztyn w zakładce SKRZYNKA MODLITWY link bezpośredni:https://domowykosciol.olsztyn.pl/?page_id=171

Zachęcamy małżeństwa, które nie są jeszcze w diakonii modlitwy o włączenie się do wspólnej modlitwy i zgłoszenie swojego udziału.

Pozdrawiamy serdecznie
Halina i Janusz Chowaniec

HARMONOGRAM ZMIAN TAJEMNIC IV, V, VI 2024 r.

ZGŁOSZENIE-DO-DIAKONII-MODLITWY

Serdecznie wszystkich pozdrawiamy

Halina i Janusz Chowaniec