Intencje modlitewne zgłoszone w lipcu i sierpniu 2024

2252. Módlmy się o wytrwałe zgłębianie woli Bożej dla Grzegorza i bliskich mu osób.

2253. Módlmy się o Boże błogosławieństwo i potrzebne laski dla Ani i Tomka oraz ich poczętego dziecka.

2254. Módlmy się o wytrwałość w rekolekcyjnych postanowieniach dla Karoliny.

2255. Módlmy się o dary Ducha Świętego dla Kasi i Mateusza w wychowaniu trojga dzieci.

2256. Módlmy się o łaskę znalezienia dobrej pracy dla Hani i Mateusza.

2257. Módlmy się w intencji Roberta o łaskę zdrowia, potrzebne siły w życiu codziennym dla niego i najbliższych oraz błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

2258. Módlmy się o dobre rozwiązanie stwierdzonego w połowie błogosławionego stanu córki Ani, problemu przodującego łożyska.

2259. Módlmy się o światło i moc Ducha Świętego oraz Boże prowadzenie dla Grzegorza oraz wszystkich bliskich mu osób.

2260. Módlmy się o Boże wsparcie w poszukiwaniu ofiarnej osoby do pomocy i opieki nad starszą ,schorowaną osobą, o siły i zdrowie, niezbędne dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo dla Lucjana.

2261. Proszę o modlitwę w intencji szybkiego znalezienia dobrej pracy, ułożenia wszystkich spraw i nowego porządku.

2262 Módlmy się o powrót do zdrowia dla Ani Tabaka po ciężkim i nieszczęśliwym wypadku komunikacyjnym, o światło Ducha Świętego dla lekarzy , siłę i nadzieję dla jej rodziców oraz jej najbliższych.

O szczęśliwe zakończenie transakcji dla Andrzeja i dobre decyzje z tym, związane z gospodarstwem Basi.

O wiarę , nadzieję i miłość dla Wioli, Wojtka, Wiktorii oraz Kasi i Rorego o dobre decyzje.

Dziękujmy za wszystkie dary Bożej Dobroci, za opiekę i dalsze błogosławieństwo dla całej naszej rodziny. Niech Matka Boża wstawia się za nami.

2263. Módlmy się o zdrowie dla Eweliny oraz o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla całej rodziny.

2264 Módlmy się o potrzebne łaski w życiu codziennym dla Ewy, opiekę Matki Bożej, św Józefa dla niej i całej rodziny.

2265. Módlmy się w intencji Pawła o dary Ducha Świętego i dobre wybory życiowe, błogosławieństwo Boże i zdrowie.

2266. Módlmy się o potrzebne łaski dla Ewy i Ryszarda, ich syna i wnuków oraz o łaskę nieba dla zmarłej niedawno synowej.

2267. Módlmy się w intencji małżeństw i rodzin wspólnoty Domowego Kościoła, aby wzrastały w wierze, nadziei, miłości i były gorliwymi świadkami wiary w życiu codziennym.

2268. Módlmy się o łaskę zdrowia fizycznego i psychicznego dla Szymona, o pomoc w zerwaniu z uzależnieniami i życie według woli Bożej.

2269. Proszę o potrzebne łaski Boże w życiu codziennym dla Aleksandra, pomoc w pokonaniu problemów, zgodnie z wolą Bożą.

2270. Módlmy się o udaną operację i powrót do zdrowia dla Wandy i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

2271. Módlmy się w intencji Macieja o wiarę, nadzieję i miłość oraz dary Ducha Świętego i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

2272. Prosimy w intencji zmarłego Szymona o miłosierdzie Boże oraz potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże dla bliskich zmarłego.

2273. Módlmy się o dar nieba dla śp. Kazimierza Rydla i błogosławieństwo Boże dla jego najbliższych.

2274. Módlmy się w intencji rozpoczynającego się roku formacyjnego, aby był dla wszystkich członków Domowego Kościoła czasem wzrostu duchowego, pogłębienia relacji z Bogiem i bliźnimi.

2275. Módlmy się w intencji Lucjana o łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże w każdym dniu.

Zachęcamy małżeństwa, które nie są jeszcze w diakonii modlitwy o włączenie się do wspólnej modlitwy i zgłoszenie swojego udziału.

Pozdrawiamy serdecznie
Halina i Janusz Chowaniec

HARMONOGRAM ZMIAN TAJEMNIC  VII, VIII, IX 2024 r.

ZGŁOSZENIE-DO-DIAKONII-MODLITWY