PROGRAM PIELGRZYMKI NA JASNĄ GÓRĘ 09-10.09.23 r. ZMIANY !

Szczęść Boże

Drodzy goście, pielgrzymi i uczestnicy jubileuszowego spotkania Domowego Kościoła w Częstochowie w dniu 09 września 2023 r. W trosce o pielgrzymów innych wspólnot Kościoła, którzy w tym dniu również przybywają na Błonia Jasnogórskie, informujemy, iż pierwsza część naszego spotkania odbędzie się w Dolinie Miłosierdzia przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia ul. Kordeckiego w Częstochowie. Miejsce to znajduje się w pobliżu Jasnej Góry. Poniżej załączamy mapkę wskazującą drogę dotarcia do miejsca naszego spotkania. Samochody oraz autokary, którymi przybędziemy na naszą pielgrzymkę prosimy pozostawić na parkingu jasnogórskim. Na mapce został umieszczony szczegółowy plan wskazujący gdzie i jakie części naszego świętowania będziemy przeżywać. Plik z mapką można pobrać na stronie www.dk.oaza.pl.

Link: MAPKA GŁÓWNA
Link: MAPKA PARKINGI

Do zobaczenia w Częstochowie! Prosimy przekaż informację innym.

ks. Damian Kwiatkowski Małgorzata i Tomasz Kasprowiczowie

moderator krajowy DK para krajowa DK