INFORMACJE DIAKONII MODLITWY

INTENCJE MODLITEWNE ZGŁOSZONE W LUTYM I MARCU 2024

2224.Proszę o modlitwę w intencji szybkiego znalezienia pracy oraz w intencji wiadomej Bogu.

2225. Módlmy się w intencji małżeństw Domowego kościoła, które w lutym mają rocznice zawarcia sakramentu małżeństwa, aby wzajemna miłość małżonków wzrastała , a Pan Bóg błogosławił im i ich rodzinom.

2226. Módlmy się w intencji Anny , która jest w stanie błogosławionym, aby ciąża przebiegała prawidłowo , a Pan Bóg błogosławił jej mężowi.

2227. Módlmy się o udaną operację i powrót do zdrowia dla Ani.

2228.Módlmy się o uratowanie małżeństwa Agnieszki i Piotra, aby Duch Święty oświecił ich swoim światłem.

2229. Módlmy się o pełnię zdrowia dla Karoliny oraz dobre przeżycie zaplanowanych na czerwiec Anno Domini 2024 rekolekcji uzdrowienia wewnętrznego”Bóg uzdrawia zniszczone Korzenie”

2230. Módlmy się o dobre przeżycie rekolekcji Domowego Kościoła”Opuszczone gniazdo” drugi początek zaplanowanych na wrzesień Anno Domini 2024 przez małżeństwo Bożeny i Grzegorza.

2231. Módlmy się o Boże błogosławieństwo dla przebywającej w hospicjum w wyniku choroby nowotworowej Marioli oraz jej bliskich.

2232. Módlmy się o wytrwałość dla Grzegorza w codziennym odczytywaniu natchnień Ducha Świętego i wprowadzaniu ich w czyn.

2233. Módlmy się za Grzegorza oraz wszystkie bliskie mu osoby o coraz lepsze rozpoznawanie woli , wypełnianie jej w życiu, o Boże błogosławieństwo i Boże prowadzenie.

2234. Módlmy się za Annę i Jacka o łaskę nawrócenia, dary Ducha Świętego i pojednanie w rodzinie z mamą.

2235.Módlmy się w intencji małżeństw naszej wspólnoty , które w marcu obchodzą jubileusze zawarcia sakramentu małżeństwa, aby małżonkowie byli wierni złożonej sobie przysiędze, a Pan Bóg błogosławił im i ich rodzinom.

2236. Módlmy się w intencji Aliny o prawidłowy przebieg operacji i potrzebne łaski Boże dla niej i jej najbliższych.

2237. Módlmy się za Władysława o łaskę zdrowia, błogosławieństwo Boże dla niej i jej najbliższych.

2238. Módlmy się o łaskę zdrowia dla Martyny i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny w tym trudnym czasie.

2239. Módlmy się w intencji Jacka Łukaszewicza o łaskę zdrowia, potrzebne siły oraz błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

2240. Módlmy się w intencji Wojciecha i Moniki, aby Duch Święty oświecił ich, aby podjęli decyzje zgodnie z wolą Bożą.

 

Intencje modlitewne można zgłaszać telefonicznie (89 5426452 ) lub na adres e-mail dostępny w zakładce DIAKONIE KONTAKT – DIAKONIA MODLITWY oraz z formularza na stronie DK Olsztyn w zakładce SKRZYNKA MODLITWY link bezpośredni:
https://domowykosciol.olsztyn.pl/?page_id=171

Pozdrawiamy serdecznie
Halina i Janusz Chowaniec

HARMONOGRAM ZMIAN TAJEMNIC IV, V, VI 2024 r.

ZGŁOSZENIE-DO-DIAKONII-MODLITWY