WIECZÓR MAŁŻEŃSKI

W sobotę 20.04.2024 r. o godzinie 18.00 w kościele p.w. Bł. Stefana Wyszyńskiego w Olsztynie, odbędzie się Wieczór Małżeński organizowany przez naszą Wspólnotę Domowego Kościoła. Tematem przewodnim tego wieczoru będą słowa Papieża Franciszka „Małżeństwo, to marzenie Boga”.

Serdecznie zapraszamy wszystkie małżeństwa z naszej wspólnoty i prosimy o modlitwę w intencji tego dzieła ewangelizacyjnego. Prosimy Was również drodzy małżonkowie abyście na tę uroczystość zaprosili i zabrali ze sobą jeszcze inne małżeństwa sakramentalne, które pragną pogłębić i umocnić swoją więź małżeńską. Niech to będzie wyraz miłości i troski o Waszych bliskich, sąsiadów, kolegów z pracy, czy znajomych.

Podczas uroczystej Eucharystii małżonkowie odnowią swoje przyrzeczenia małżeńskie, a randka małżeńska wraz z poczęstunkiem, pozwoli im powrócić do pięknych chwil z przeszłości.

Więcej informacji dotyczących Wieczoru Małżeńskiego można znaleźć na plakacie.

Alina i Jarosław Dąbrowscy – Diakonia Ewangelizacji
Halina i Stanisław Dytnerscy – Para Diecezjalna