PODZIĘKOWANIE

14.04.2024 r odbyła się Niedziela Świadectw, tym razem w parafii p.w. Bł. Stefana Wyszyńskiego w Olsztynie. Bardzo dziękujemy  ks. Cezaremu Opalachowi za wygłoszone w tym dniu homilie oraz Agnieszce i Grzegorzowi Majsterek, Małgorzacie i Pawłowi Woźnickim, za przybliżenie naszej wspólnoty poprzez wypowiedziane świadectwa. Dziękujemy również małżonkom z Domowego Kościoła, należącym do tej parafii, które czynnie włączyły się w modlitwę, rozdawanie ulotek i rozmowy z małżeństwami zainteresowanymi nasza wspólnotą. Serdeczne Bóg zapłać.

28.04.2024 r odbędzie się w Klewkach w parafii Św. Walentego kolejna Niedziela Świadectw. Otoczmy modlitwą to dzieło a także całą wspólnotę Domowego Kościoła, aby dzieło ewangelizacji rozkrzewiało się w naszej diecezji.

Nadal gorąco prosimy o zaangażowanie się wszystkich małżeństw do gotowości dzielenia się radością bycia w Domowym Kościele, opowiedzeniu o działaniu Pan w naszym życiu, o łaskach którymi Pan Bóg nas obdarza. Małżeństwa, które jeszcze nie napisały swoich świadectw prosimy, aby to zrobiły i przesłały  do ks. Cezarego Opalacha na adres mailowy cezary.opalach@uwm.edu.pl

Halina i Stanisław Dytnerscy – Para diecezjalna
Alina i Jarosław Dąbrowscy – diakonia ewangelizacji