INTENCJE MODLITEWNE ZGŁOSZONE W PAŹDZIERNIKU, LISTOPADZIE I GRUDNIU 2022

2123. Módlmy się o zdrowie dla Jana , aby Pan Bóg wyleczył go z raka , a Joannie dał siły dotrwania przy nim.

2124. Módlmy się o łaskę zdrowia dla Izabeli , aby Pan Bóg uleczył ją z raka.

2125. Módlmy się w intencji małżeństw naszej wspólnoty , które w październiku obchodzą jubileusz zawarcia sakramentu małżeństwa , aby małżonkowie pogłębiali wzajemną miłość, a Pan Bóg obdarował potrzebnymi łaskami ich i rodziny.

2126. Módlmy się, aby zmarła Alicja Kantyka mogła osiągnąć zbawienie i radować się obecnością Boga w niebie.

2127. Módlmy się w intencji Ewy, o łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże dla niej i rodziny.

2128. Módlmy się w intencji Damiana o pomoc Bożą w zerwaniu z uzależnieniem alkoholowym, potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże dla rodziny.

2129. Módlmy się o postawę wdzięczności Bogu i ludziom dla małżeństwa i rodziny Bożeny i Grzegorza, za wszelkie dobro doświadczone w kończącym się roku Pańskim oraz otwartość na dary Ducha Świętego, z Jego, z ludzką i Bożą pomocą w pomnażaniu ich.

2130. Módlmy się o łaskę sfinalizowania wydaniem książkowym w jubileuszowym dla Domowego Kościoła Roku Pańskim 2023 trwających od dłuższego już czasu prac zespołu opracowującego historię naszej wspólnoty na Warmii.

2131. Módlmy się o Boże błogosławieństwo dla osób zaangażowanych w utworzenie strony internetowej powołanego w tym roku do istnienie dekanatu mrągowskiego, dla jego wszystkich parafii.

2132. Módlmy się o łaski potrzebne misji katolickiej sui iuris w Turkmenistanie, na czele z jego przełożonym od jej powołania do istnienia przed ćwierćwieczem o. Andrzejem Madejem OMI(Zgromadzenie Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.

2133. Módlmy się w intencji zmarłych członków Domowego kościoła i zmarłych z naszych rodzin, aby dostąpili łaski miłosierdzia i mogli jak najszybciej przebywać z Bogiem w Jego królestwie.

2134. Módlmy się w intencji Zbigniewa o łaskę trzeźwości, pojednanie z żoną oraz błogosławieństwo Boże dla rodziny.

2135. Módlmy się w intencji małżeństw Domowego kościoła, które w listopadzie i grudniu obchodzą jubileusz zawarcia sakramentu małżeństwa , aby wzajemna miłość małżonków wzrastała, a Pan Bóg obdarzał potrzebnymi łaskami w dalszej wspólnej drodze życiowej.

2136. Módlmy się o dobre owoce czasu Adwentu dla Wspólnoty Domowego Kościoła.

2137. Módlmy się w intencji Emilii prosząc o łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

2138. Módlmy się w intencji Haliny o pomyślny przebieg zabiegu okulistycznego i potrzebne łaski Boże dla rodziny.

2139. Módlmy się o łaską zdrowia i błogosławieństwo Boże dla ciężko chorego Eugeniusza Tryka.

2140. Módlmy się w intencji papieża Benedykta XVI o potrzebne łaski i wypełnienie woli Bożej w jego życiu.

2141. Módlmy się za śp. papieża Benedykta XVI, aby miłosierny Bóg wprowadził jego do radości nieba.

Intencje modlitewne można zgłaszać telefonicznie (89 5426452 ) lub na adres e-mail dostępny w zakładce DIAKONIE KONTAKT- DIAKONIA MODLITWY.

Życzymy wszystkim błogosławionego 2023 roku.

Halina i Janusz Chowaniec

HARMONOGRAM ZMIAN TAJEMNIC I, II, III 2023