INFORMACJE DIAKONII MODLITWY

INTENCJE MODLITEWNE ZGŁOSZONE W LUTYM I MARCU 2021

1943. Módlmy się za Teresę,aby Pan Bóg obdarzył ją łaską zdrowia, dał siły i nadzieję na czas trwania choroby.

1944,Módlmy się w intencji małżeństw, które w lutym obchodzą jubileusze ślubów, aby Pan Bóg umacniał ich małżeństwa i rodziny oraz obdarzał potrzebnymi łaskami.

1945. Prosimy o modlitwę w intencji Justynki, która poparzyła się wrzątkiem, aby powróciła do zdrowia oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

1946. Módlmy się w intencji śp. Marii Adamczyk o radość życia wiecznego z Panem Bogiem.

1947. Proszę o modlitwę za nastoletnią Karolinę, która jest w bardzo złym stanie psychicznym i duchowym, o łaski Ducha Świętego i ukojenie ducha i duszy dla niej i jej mamy.

1948. Proszę o modlitwę za Natalię, która jest w ósmym miesiącu ciąży i prawdopodobnie jest chora na koronawirusa. Proszę dobrego Boga o zdrowie dla niej i dzieciątka.

1949. Módlmy się o łaskę zdrowia dla małej Lilianki i udaną operację

1950. Módlmy się o łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla Gosi i Magdy oraz Ani i Miecia, aby wytrwali w tych trudnych chwilach dla nich.

1951. Módlmy się za duszę śp. Mirosława, aby dobry Bóg wprowadził ją do królestwa niebieskiego.

1952. Módlmy się o łaskę zdrowia dla Wiesławy za wstawiennictwem Prymasa Stefana Wyszyńskiego, aby Pan Bóg uzdrowił ją z nowotworu.

1953. Bardzo proszę o modlitwę w intencji bardzo chorej na raka Wiesi.

1954. Módlmy się w intencji małżeństw.,które w marcu obchodzą jubileusze zawarcia sakramentu małżeństwa, aby każdego dnia wzrastała ich miłość małżeńska i rodzinna a Pan Bóg błogosławił im i ich rodzinom.

1955. módlmy się w intencji Anny prosząc Boga o zdrowie i potrzebne łaski dla niej oraz błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

1956. Módlmy się o łaskę zdrowia dla Mirelki.

Wspólny Różaniec diakonii modlitwy w drugą niedzielę miesiąca, w parafii Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie o godz. 11.00 a Msza św. wspólnotowa o godz. 11.30.

Intencje modlitewne można zgłaszać telefonicznie 89 5426452 lub na adres e-mail

( zakładka DIAKONIE KONTAKT- DIAKONIA MODLITWY)

Serdecznie pozdrawiamy całą wspólnotę i życzymy błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Halina i Janusz Chowaniec.

HARMONOGRAM ZMIAN TAJEMNIC IV, V, VI 2021

ZGLOSZENIE-DO-DIAKONII-MODLITWY